Boğa Burç Yorumları 17 Temmuz 2021

Boğa burcunun 17 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 17 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Boğa burcunu 17 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 17 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 17 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 17 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 17 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

İnatçı doğanız bugün başınızı belaya sokabilir, bu yüzden açık fikirli olmaya çalışın, Boğa. Örneğin, ister bekar olun ister zaten bağlı olun, şu anda deneyimlediğiniz şeye rağmen, belirli bir inanç sistemine inanılmaz derecede sabitlenmiş olabilirsiniz. Onu görebiliyor, hissedebiliyor ve anlamlandırabiliyorsun ama yine de ondan şüphe mi ediyorsun? Yine de, güneşin Plüton’a karşı yoğunluk dolu muhalefeti, bilinçli zihninize önemli bir şey getiriyor, bu yüzden dikkat edin ve gölge benliğinizi ihmal etmeyin. Ay, önemli diğerlerinden oluşan yedinci evinize girdikten sonra, Merkür ve Jüpiter ile hizalanacak; hepsi açığa çıkıyor.

Boğa Burcu 17 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

İşlemeye başladığınız bu yeni farkındalık, diğer insanlara, özellikle de size en yakın olanlara gerçekten yardımcı olacak. Uzun, başıboş konuşmalar şu anda senin ve en yakın arkadaşların için en iyisi.

Boğa Burcu 17 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Bugünün astrolojisinden sakının, Boğa. Güneş enerjisi üçüncü iletişim evinizdeki güneş, güneş dokuzuncu genişleme evinizdeki zalim Pluto ile şiddetli bir şekilde çarpışacak. Bu, anlaşmalar, müzakereler veya sözleşmeler için bir gün değil. İş toplantılarından kaçınmak veya daha sonraki bir zamana ertelemek için elinizden gelenin en iyisini yapın, çünkü bugünün enerjisi sonsuza kadar herhangi bir iş ilişkisine girmek isteyeceğiniz bir enerji değildir. İstemediğiniz bir şeyin size dayatıldığını hissedebilirsiniz ve değişim için çok az hareket alanınız var. Benlik saygınız zarar görebilir ve yapışkan bir profesyonel durumda sıkışıp kaldığınızı görebilirsiniz.

Bir otorite figürünün bir kalbi vardır. Onlara problemini söyle. Merhametli olacaklar.

Boğa Burcu 17 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Aklınızın bugün yaşamak için fırtınalı bir yer olması muhtemeldir, Boğa. Dilinizin ucundan sıçramayı bekleyen gerçekler ve salıverilmeyi bekleyen zihinsel dağınıklık var. Aydınlatıcı güneş gözleri duygusal olarak ham Pluto ile kilitlediğinden, temizlenmesi gereken her şeye yaslanın. Başka bir yerde, denge arayan Terazi’deki ilk çeyrek ay, zihinsel sağlığınız ve mevcut iş akışınız arasında bir hareket değişikliği çağrısında bulunur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.