Boğa Burç Yorumları 1 Ağustos 2021

Boğa burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 1 Ağustos 2021 Pazar günü neler bekliyor? Boğa burcunu 1 Ağustos 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 1 Ağustos 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, burcunuzda gezinmeye devam ederek, duygusal istikrarınızdan şehvetli zevklerinize kadar her şeye öncelik vermenizi hatırlatıyor. Bununla birlikte, burcunuza girmeden önce, Luna, romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizden cüretkar Mars’la çatışacak ve bu da, arzu ettiğiniz şefkat ve yolunuza çıkan egonuz arasında gerilim yaratacaktır. Ne olacak, Boğa? Unutmayın, ay aynı zamanda deneysel onbirinci eviniz dernekler, arkadaşlar, dilekler ve dünyaya ait olma duygusu aracılığıyla rüya gibi Neptün ile uyum içinde olacaktır, bu nedenle anahtar açık fikirli olmak ve kendinize karşı nazik olmaktır.

Boğa Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Yakmak için biraz fazla enerjiniz var. Bir arkadaşınızı, hatta bir randevunuzu alın ve bunun üzerinde çalışmak için yola çıkın. Uzun, zorlu bir koşu ve hatta kısa bir yürüyüş, vücudunuzun ihtiyacı olan şeydir.

Boğa Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Bugün hem inişler hem de çıkışlar getirebilir, Boğa. Günün erken saatlerinde, ateşli güneş, zihnin kozmik habercisi olan Merkür’e sıkı bir kavuşumda katılacak. Bu, başlangıçta çok sayıda yoğun faaliyetle birlikte net düşünmeyi getirecek olsa da, yine de toplantıları ve planları haftanın ilerleyen zamanlarına ertelemek isteyebilirsiniz. Bunun nedeni, bu ilk yönün zihinsel uyanıklığı ve vizyonu desteklediği kadar, Merkür bir muhalefette gökyüzünde Satürn’den saldırı altında olacak. Bu, güne daha depresif ve talihsiz bir ruh hali getirecek ve muhtemelen ilerlemenizin bir kısmını engelleyecektir.

Onlara hissettiğin tüm sevgiyi gösteriyor musun? El ele tutuşmak sadece çocuklar için değil!

Boğa Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Çok ciddiye alma, Boğa. Pazar günü gökyüzünün ağırlığı altında ezilmiş gibi hissetmek kolaydır. Yol gösterici güneş ve zihinsel olarak keskin Merkür birleşerek ev ve aile cephesine aydınlatıcı konuşmalar getiriyor. Bu çift, kariyer ve itibar endişelerine sert bir gerçeklik kontrolü getiren duvar inşa eden Satürn’e hemen karşı çıkıyor. Hızınızı azaltın ve temellerinizi yeniden değerlendirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.