Başak Burç Yorumları 31 Temmuz 2021

Başak burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Başak burcunu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Venüs burcunuzla göz kamaştırıyor ve diyelim ki size çok yakışıyor Başak. Ve hem Mars hem de Venüs’ün burcunuz aracılığıyla eşleştiği duyusal sinerjiye ek olarak, bugünün ayı da aşk tanrıçası ile uyum içinde olacak ve duygularınızı ve kalbinizin arzularını birleştirecek. Kabul, duygularını koluna takacak biri değilsin. Ama aynı zamanda bu süre zarfında ikna etme güçlerinize de yabancı değilsiniz. Başka bir deyişle, doğal güzelliğiniz özgünlüğünüzden kaynaklanır ve sevgilinizin/sevgililerinizin başka yolu yoktur. Durumun sonucunu vurgulamayın ve akışa devam edin.

Başak Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Sıradan temizlik çılgınlıklarınızdan birine kapılacaksınız, ancak bunun bir farkı var: Başkalarının da katılmasını isteyeceksiniz. Önderliğinizi takip etmeye ne kadar istekli olduklarına şaşırabilirsiniz.

Başak Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Artık kozmosun kıskançlığısın Başak. Son zamanlarda, büyük motive edici Mars, burcunuza girmek ve sizi diğerlerinden daha fazla güçlendirmek için bir köşeyi döndü. İlk güneş evinizde Mars’a sahip olmak, tüm iş, rekabet ve etkinlik hedefleri için büyük bir avantajdır. Kızıl gezegeni sadece iki yılda bir burcumuzda dolaşırken görüyoruz – bu nedenle, sizi heyecanlandıran bir enerji ve yoğunluk dalgalanması fark etmeniz muhtemel olsa da, en önemli profesyonel girişimlerinizi başlatmak için çalışmaya başlamanız hayati önem taşımaktadır. Sohbetlere, toplantılara ve ilişkilere kolayca hükmedeceksiniz. Yani, her durumda, öncülük edin.

Parçalar sonunda bir araya geldi. Açıkça görüyorsun ve her şey mantıklı.

Başak Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Yılın bu zamanında sessiz bir mağarada saklanıyorsun, Başak. Kendinizi çekmenize ve bırakmanız gerekenleri atmanıza izin verin. Sezonunuz yaklaştığında tam çiçek açabilmeniz için yenilemeye öncelik vermek çok önemlidir. Bugünün Boğa burcundaki üçüncü dördün ayı, sizden hangi yanlış anlamaların veya görkemli planların düzeltilmesi gerektiğini incelemenizi istiyor. Küçük düşünmeye devam ederseniz vizyonunuzu nasıl genişletebilirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.