Başak Burç Yorumları 30 Temmuz 2021

Başak burcunun 30 Temmuz 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 30 Temmuz 2021 Cuma günü neler bekliyor? Başak burcunu 30 Temmuz 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 30 Temmuz 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 30 Temmuz 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 30 Temmuz 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 30 Temmuz 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk rotanızda sırada ne var, Başak? Ay, macera, bilgelik ve dünyevi arayışlardan oluşan geniş dokuzuncu evinizin üzerinde geziniyor – uzun mesafeli aşklarınızı ve genişleme arzunuzu çevreleyen temalara vurgu ve sezgisel netlik getiriyor. Çevrimiçi biriyle bağlantı mı kuruyorsunuz? Luna, şehvetli sekizinci evinizin, paylaşılan kaynakların ve ruh eşi bağlantılarınızın hükümdarı olan Mars ile uyum içinde olacak ve duygularınızı ve arzularınızı birleştirecek. Ancak harekete geçmeden önce lojistiği istiyorsunuz. Bunların hepsi, hem Mars hem de Venüs’ün burcunuz aracılığıyla birleşmesi sayesindedir ve yardım edemezsiniz, ancak sıcak mojo’nuzun tadını çıkarabilirsiniz.

Başak Burcu 30 Temmuz 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Büyük hayalleriniz var ve şimdi bunlardan en az birini gerçekleştirmeye başlamanın zamanı geldi. Her şeyi organize etmek kolay olacak, bu yüzden hemen başlayın.

Başak Burcu 30 Temmuz 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Çarpıcı ay, bugün güneş yedinci evinizden sekizinci evinize dans edecek, Başak. Bu, krediler, risk sermayesi, kredi kartları veya borçları içerebilecek işletme varlıklarınıza dikkat çekecektir. Ayrıca şu anda işvereninizin faydalarını değerlendirme fırsatınız olacak, bu nedenle bir komisyon veya bonus alma sürecindeyseniz, şu anda nerede olduğunu inceleyebilirsiniz. Ay, her ay döngüsünde sektörlerinizin her birini yalnızca yaklaşık iki gün ziyaret eder – bu nedenle, gelecek ay için bazı değişiklikler yapmak istiyorsanız, şimdi yapın.

Herkes mazlumun arkasında durur – yani yardım istersen, insanlar verir.

Başak Burcu 30 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bir Başak olarak, ne zaman yavaşlayacağınızı anlamanız zor olabilir. Bencil Koç ayı sizden şifa ve terapötik önlemlere geri çekilmenizi ve öncelik vermenizi isterken, evrenin bugün yararlı bir hatırlatma yapmasına izin verin. Luna’nın duygusal olarak ham Plüton ile karesi, yaratıcı çabalar etrafında stres yaratabilir. Neyse ki, iyimser Jüpiter ile tatlı uyumu, dünyevi Boğa’ya doğru yürüyüşe çıkmadan önce egzersiz ve el işi yoluyla yatıştırıcı bir merhem sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.