Başak Burç Yorumları 29 Temmuz 2021

Başak burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Başak burcunu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

İyileşiyorsun ve geçmişi bırakmanın zamanı geldi Başak. Örneğin, ay, ateşli sekizinci yakınlık eviniz, paylaşılan kaynaklar, ortak işbirlikleri ve ruh eşi bağlantıları aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile birlikte seyahat etmeye devam ediyor. Bu da sizi, başka bir zihin, beden ve ruhla tam olarak birleşme yeteneğinizi çevreleyen geçmiş yaraları ve korkuları yeniden gözden geçirmeye zorlar. Luna ayrıca aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla için için yanan Plüton ile yüzleşecek ve şefkat arzularınız ile önceki taahhütleriniz arasında gerilim yaratacaktır. Toksik karışıklıklar romantik özlemlerinizin önüne mi geçiyor? Düşmeye ne gerek var?

Başak Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Herkes mazlumun peşine düşer – ve bunun size ne kadar yardımcı olacağını hemen şimdi öğrenmek üzeresiniz! Geçmişteki yenilgilerden ders çıkardığın için mutlu ol ve şu anda herkesin senin yanında olduğundan emin ol.

Başak Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Başak, bugün size önemli bir fırsat sunacak. Güneş enerjisiyle çalışan on ikinci evinizde dönen Kudretli Mars, güneş enerjisiyle çalıştığınız altıncı evinizde şanslı Jüpiter’in karşısında duracak. Şimdi, filizlenmekte olduğunuz ve perde arkasında geliştirdiğiniz fikirlerden birinin işinizde ilerlemek için yeşil ışık yaktığını görebilirsiniz. Liderliği üstlenebildiğiniz ve dünyaya neye sahip olduğunuzu gösterebildiğiniz için parlaklığınız ödüllendirilecek. Bu proje tacınızda bir mücevher haline gelebilir ve özgeçmişinizi daha da rekabetçi hale getirebilir. Toplantılar düzenleyin, fikirlerinizi belirtin ve ödüllendirildiğinizi izleyin.

Planlarınıza bir İngiliz anahtarı atılır. Kızarak zaman kaybetmeyin – onunla yuvarlanın.

Başak Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Başak, bugün iş cephesinde gerginlikler ortaya çıkabilir. Öfkeli Mars, gözleri büyük hayali Jüpiter ile kilitler ve günlük iş rutininizin etrafındaki gizli gerilimleri aydınlatır. Havayı temizleyin ve gerekli ayarlamaları yapın. Mars da 14 Eylül’e kadar yeni bir bağımsız, kendine odaklı enerji patlaması sağladığı burcunuza doğru ilerliyor. Bu enerjinin etkisinde kazalara daha yatkın olduğunuz için dikkatli olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.