Başak Burç Yorumları 23 Temmuz 2021

Başak burcunun 23 Temmuz 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 23 Temmuz 2021 Cuma günü neler bekliyor? Başak burcunu 23 Temmuz 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 23 Temmuz 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 23 Temmuz 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 23 Temmuz 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 23 Temmuz 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Birinin üzerinde bir izlenim bırakıyorsun ve sihrini gerçekleştirmek için tam olarak ne yapacağını biliyorsun, Başak. Bu, elbette, yanınızdaki Venüs’ün yardımıyla vurgulanır, ancak aynı şekilde, sevgi dilinize öncelik vermeyi bir noktaya getiriyorsunuz – ki bu her şey hizmet eylemleriyle ilgilidir. Bu kişi hayatınıza henüz sahip olmadığınız ne getiriyor? Ay, aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci evinizi tutuşturmaya devam edecek. Bu, sevgi ve romantik buluşma arzunuzu vurguluyor. Luna ayrıca önemli diğerlerinin bulunduğu yedinci eviniz aracılığıyla Neptün ile uyum içinde olacak; fanteziye dalın.

Başak Burcu 23 Temmuz 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Dünyada sadece çok fazla insan var ve flört ettiğin bu kişi oldukça özel görünüyor. Başka birinin hamle yapma şansı olmadan önce ilginizi belli edin.

Başak Burcu 23 Temmuz 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Ay bugün dolgunluğa ulaşıyor, Başak, hayatınıza bir doruk noktası getiriyor. Güneş enerjisi altıncı istihdam evinizin içinde yer aldığından, işinizle ilgili bir değişim veya dönüm noktası olabilir. Patronunuz için özellikle yoğun ve zor bir projeyi bitiriyor olabilirsiniz. Ancak özgeçmişiniz için muhtemelen bir kilometre taşı olacağını unutmayın. Ayrıca daha fazla sorumluluk alma sürecinde olabilirsiniz ve bunları değerlendirirken son teslim tarihleri sık olabilir ve kendinizi biraz bunalmış hissedebilirsiniz. İşsiz kalırsa, bu dolunay yeni bir iş uyarısı getirebilir – ancak muhtemelen biraz yüksek olabilecek bazı beklentileri de beraberinde getirecektir. Paraya ihtiyacın varsa, yine de devam et.

Yaklaşan seyahat, aklınıza koyarsanız harika şeylerin olabileceğini size gösterecek.

Başak Burcu 23 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Evren, uçuruma sürüklenmeden önce sizi duraklamaya teşvik ediyor, Başak. Aslan mevsimi, hassas, uhrevi bir boşlukta geri çekilmeyi ve yenilenmeyi kucaklamakla ilgilidir. Yine de, dolunayın bugün mantıklı Kova burcuna gelişi, ayrılmadan önce gerçeklikle son bir tango öneriyor. Bu ay, iş/yaşam dengeniz gibi kalıcı sağlık sorunlarına ışık tutuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.