Başak Burç Yorumları 22 Temmuz 2021

İçerikler

Başak burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Başak burcunu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk havada, Başak. Aşkın, güzelliğin, şehvetin ve köpük banyolarının tanrıçası Venüs burcunuzda dönerek aura alanınızı çekici cazibeleriyle süslüyor ve Venüs parıltınız soldan ve sağdan talipleri cezbediyor. Üstüne üstlük ay, aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinizin üzerinde geziniyor… şefkat arzularınızdan benzersiz aşk dilinize kadar her şeyi vurguluyor. O özel birine aşık olmak? Luna’nın, geniş maceralı dokuzuncu eviniz aracılığıyla Uranüs’ü elektrikle tatlı üçlüsü, karışıma bir heyecan ve isyan katmanı ekler, ancak yalnızca buna açıksanız.

Başak Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Bütün gün konuşmaktan kendinizi alamayacaksınız ve insanların tam da ihtiyacı olan şey bu. Fikirleriniz (veya en az bir tanesi) her şeyi değiştirecek.

Başak Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Lazer odağınızı korumada ve en zorlu görevlerin üstesinden gelmede genellikle oldukça başarılı olsanız da, bugün farklı bir melodi, Başak söylüyor olabilirsiniz. Zodyak burcunuzdaki Venüs, neşe gezegeni Jüpiter’den doğrudan gökyüzünde dans ederken, bir muhalefette, zamanınızı bir ofiste veya çalışarak geçirmemeyi tercih edebilirsiniz. Bunun yerine, parti yapmak ve eğlenmek için kaşıntı hissedebilirsiniz! Bugünü daha kısa bir iş günü veya bir tatil gününde programlayabiliyorsanız, bunu yaptığınıza memnun olacaksınız. Ancak, bunun yerine önemli toplantılar için planlanıyorsanız, biraz mizah, çekicilik ve yaratıcılık getirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Uçan renklerle başarılı olacaksınız.

Herkesle iyi geçinme becerin giderek daha değerli hale geliyor.

Başak Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bugün çok önemli bir değişim geliyor Başak. Son haftalarda hayallerinizin peşinden gitmekten ve arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurmaktan yoruldunuz. Şimdi, frenleri pompalamanın ve koza evrenize girmenin zamanı geldi. Aslan mevsimi, uzaklaşmanız, kendinizi yenilemeniz ve özel olarak iyileşmeniz için bir zamanı işaretler. Sağlıklı yalnızlığa, dinlendirici aktivitelere ve yolunuza çıkan eski takılmalara karşı terapötik yaklaşımlara öncelik vermeyi hedefleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.