Başak Burç Yorumları 15 Temmuz 2021

Başak burcunun 15 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 15 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Başak burcunu 15 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 15 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 15 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Bağlantı yadsınamaz, öyleyse neden sorgula, Başak? Güneş, bugün hem toplumla ilgili onbirinci evinizi hem de bire bir ilişkilerden oluşan yedinci evinizi harekete geçirerek rüya gibi Neptün ile üçgenini mükemmelleştirecek. Ve inanmak için görmesi gereken biri olmasına rağmen – ki bu açıkça yönetici öğenizle el ele gider – bugünün astrolojisi size sezginize güvenmenizi hatırlatıyor. Kalbiniz kendisi için konuşuyor ve bu fazlasıyla yeterli doğrulama. Hem sekizinci seks evinizin hükümdarı olan Mars hem de karmik onikinci sırlar eviniz aracılığıyla birleşen Venüs ile, bir ruh eşinizle pekala temas halinde olabilirsiniz.

Başak Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Eşyalarını yere yığmaya devam edersen, yakında yürüyecek hiçbir yer kalmayacak. Elbette çok şey oluyor ama bu noktada yapacağınız en iyi hareket organize olmak.

Başak Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Tüm burçlar arasında bugün en görkemli olanı Başak olarak görebilirsiniz. Güneş enerjisi on birinci evinizdeki güneş, güneş enerjisi yedinci evinizdeki Neptün ile üçgen açı oluşturur. Bu, bir iş ortağının, acentenin veya ortağın en büyük profesyonel umutlarınızdan veya hayallerinizden birini gerçekleştirmeniz için size kapıyı açabileceği anlamına gelir. Ancak, siz konuşmazsanız insanlar size yardım edemezler, bu yüzden bugün bunu duyarlı ve şefkatli bir şekilde yaparsanız, onay çok kolay gelebilir. Tüm iş konularında büyük bir incelikle tanınıyorsunuz, ancak çoğu zaman kendi hedefleriniz ve ihtiyaçlarınız hakkında konuşmuyorsunuz. Geri durma.

Sağlıklı bir hırs bir kişi için iyidir, ancak bir şeye çok fazla odaklanmayın.

Başak Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bir Başak olarak, kendinizi en iyi şekilde hissetmek için bir ritüele ve rutine ihtiyacınız var. Kendinizi bugün normal iş akışınızla senkronize edin, ancak biraz daha dikkatli olun. Ay, denge arayan Terazi’ye doğru ilerlerken, artan duygusallığı kaldırarak burcunuzdan ayrılır. Luna’nın cetvelinizle olan karesi, etkileyici Merkür, umutlu planlar ve gergin mali durum arasındaki mevcut tüm bölünmeleri vurgulayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.