Balık Burç Yorumları 9 Temmuz 2021

Balık burcunun 9 Temmuz 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 9 Temmuz 2021 Cuma günü neler bekliyor? Balık burcunu 9 Temmuz 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 9 Temmuz 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 9 Temmuz 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBalık burcu 9 Temmuz 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 9 Temmuz 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Kim olduğunu hatırla ve masaya getirdiğin her şeyi baltalama, Balık. Konu duygularınızı özgürce iletmek olduğunda ya mücadele ediyor olabilirsiniz ya da belki de bu aşk hikayesine layık olup olmadığınızı merak ediyor olabilirsiniz. Birincisi: Değeriniz bir soru bile değil, ancak Luna’nın ikinci değer eviniz aracılığıyla Chiron’a karesi, şefkat arzunuz ve öz değer duygunuz arasında sürtüşme yaratabilir. Ve dürüstlük en iyi politika olsa da, Luna’nın asi Uranüs’e altmışlık konumu, aniden konfor alanınızın dışına çıkacak kadar asi hissetmenizin nedeni olabilir. Korkma.

Balık Burcu 9 Temmuz 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün ‘merhaba’dan daha karmaşık bir şey söylemeden önce ona kadar sayın. Beynin ve ağzın şu an için biraz uyumsuz ama yarın normale dönecekler.

Balık Burcu 9 Temmuz 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Balık, bugün yeni bir başlangıç yaşanıyor. Yengeç burcundaki yeni ay, kendini ifade etme ve yaratıcılıkla ilgili beşinci evinizde. Projeleriniz söz konusu olduğunda ve ihtiyaç duyduğunuz şeylerle uyumluysa, yeni bir bakış açısı edinmenin zamanı geldi. Eğitim alanında veya çocuklarla çalışıyorsanız, bu da bu sektör için destekleyici bir unsurdur. Ders planları veya yeni çalışma stratejileri oluşturmak için sezginizi kullanın.

Bugün onların paspası olmaktan kaçınmak için beklentilerinizi belirtin ve yerinizi alın.

Balık Burcu 9 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Yılın en tatlı fırsatlarından biri senin için geldi Balık. Yaratıcı sürecinizle yeniden tanıştıktan ve zevk duygunuzu canlandırdıktan haftalar sonra, yeteneklerinizi temel almaya ve tavır almaya hazırsınız. Duygusal Yengeç burcundaki yeni ay, önümüzdeki ay yaratıcı potansiyelinizi harekete geçirme ve romantik ilişkileri keşfetme konusunda yeni anlatılar getirerek bugün ortaya çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.