Balık Burç Yorumları 31 Temmuz 2021

Balık burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Balık burcunu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBalık burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci evinizin hükümdarı olan ay, meraklı üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla Boğa’da sona ermeden önce, taahhütlü yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız, önemli başkaları ve diğerleriyle cilveli Venüs’ü üçgen yapacak. -bire bir ilişkiler. Bekar da olsanız da, bu kozmik konfigürasyon size flört etme, pohpohlama ve özel birine karşı sevginizi ifade etme fırsatı sunacak. Yakalayış? Luna, Merkür ile çatışacak ve kendinizi ve elinizdeki durumu ikinci kez tahmin etmeye meyilli hale gelecek. O tavşan deliğinden aşağı inme, Balık.

Balık Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Bazen sadece dönüp başka yöne bakmak daha iyidir. Şimdi o zamanlardan biri — insanlarınız için yapabileceğiniz en iyi şey çenenizi kapalı tutmaktır. Beyaz yalanlar sana yardım etmeyecek ve gerçek onlara yardım etmeyecek.

Balık Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Büyük bir astrolojik nimet geldi, Balık. Tutku ve enerjinin kırmızı gezegeni olan kudretli Mars, güneş iş ortaklıklarıyla ilgili yedinci evinizde gökyüzünde karşınızda dururken, büyük profesyonel kilometre taşlarına ulaşmak için biriyle acele etmeye son derece odaklandığınızı göreceksiniz. Şu anda tek başınıza gitmek yerine ekip olarak çok daha uzağa uçacaksınız. Sizi gitmek istediğiniz yere götürebilecek doğru ortak veya ortak çalışanla uyum içinde olmanız çok önemlidir. Hala en iyi iş ortağını bulamadıysanız, şimdi kendinizi ortaya koymanın ve insanlarla tanışmanın tam zamanı!

Bir ilişki kurarken inançlı olmalısınız. Birlikte adım atın.

Balık Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Yılın bu zamanı en meşgul olma eğilimindedir, Balık. Aslan mevsimi sizi iş akışınıza kaptırır ve sağlığınızla daha güçlü bir ilişki kurmanızı hatırlatır. Ayrıca zanaatınızın temel taşlarını atmakla da meşgulsünüz. Bugünün Boğa burcundaki üçüncü dördün ayları, daha verimli çalışabilmeniz için zihinsel sağlığınız ve iletişim tarzınız etrafında yapılması gereken ayarlamaları vurguluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.