Balık Burç Yorumları 29 Temmuz 2021

Balık burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Balık burcunu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBalık burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Ne seçeceksin, Balık? Ay, istikrar arayan ikinci konfor ve değerler eviniz aracılığıyla iddialı Koç’a sarılmadan önce, yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecek ve özgürlüğü seven onbirinci eviniz aracılığıyla hipnotik Pluto ile yüzleşecek. teknoloji. Konfor bölgenizin aşinalığını mı yoksa romantik fırsatlarınızı gözden geçirme fırsatını mı seçeceksiniz? Bir karar vermek beklediğinizden daha zor olabilir – özellikle hem Mars hem de Venüs, önemli kişilerden ve bire bir ilişkilerden oluşan kararlı yedinci eviniz aracılığıyla birleştiğinden. Seçenekleriniz var ve hepsi dikkatinizi çekiyor.

Balık Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Bu insanlar kişisel alanı duymadılar mı? Kendi küçük dünyanızdaki görevlere odaklanmanız ve diğer herkesin kişisel sorunlarıyla geri adım atmasını sağlamanız gerekir.

Balık Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Balık, heyecan verici bir şanslı atılım senin için hemen köşede olabilir. Kudretli Mars, güneş enerjisiyle ilgili altıncı ev projeleriniz ve sorumluluklarınız arasında cızırdayarak, sizi işte son derece meşgul ediyor. Bugün, güneş on ikinci evinizdeki mucizeler gezegeni Jüpiter’e gökyüzünden bakarken, muhtemelen işinizin öne çıktığına inanan birinden yardım alacaksınız. Sürpriz bir iltifat, inceleme veya hayırsever, işinizde ne kadar başarılı olduğunuzu gösterecektir. Bu, önceki sıkı çalışmanız için sizi ödüllendirmek için yönetiminizden bir zam veya ikramiye getirebilir.

Bilmediğiniz çok şey oluyor – fikirlerinizi kendinize saklayın.

Balık Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Perşembe günü gökyüzü seni kızdırabilir, Balık. Cantankerous Mars, yönetici gezegeniniz, büyüme veren Jüpiter ile ateşli bir karşıtlığa kilitleniyor. Bu yön, asabiyeti ve sabırsızlığı artırır, ancak aynı zamanda normalde kaçındığınız şeyler hakkında doğrudan olma şansı da sunar. Düşmanlığı çekmemesi için bu enerjiyi aktif olarak kullanmayı ve kullanmayı hedefleyin. Mars daha sonra, 14 Eylül’e kadar ortaklıklara enerji ve sinirlilik gönderdiği dünyevi Başak’a kayar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.