Balık Burç Yorumları 28 Temmuz 2021

Balık burcunun 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Balık burcunu 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBalık burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Sağdan soldan talipleri kendine çekiyorsun ve bunun farkında bile değilsin, Balık. Ne de olsa, sevgi ve güzellik gezegeni, önemli kişilerden oluşan kararlı yedinci evinizden her gün geçmez. Ve potansiyel talipler ve çevrenizdeki insanlar üzerinde bir izlenim bırakmak zorunda olsanız da, bugünün Koç burcundaki Chiron kavuşumu – ikinci eviniz istikrar, öz değer ve güvenlik duygusu aracılığıyla – güven seviyenize meydan okuyabilir… düşündüğün şekilde. Elbette herkesin kendine has güvensizlikleri var ama bu aşk hayatınızın önüne mi geçiyor? Kendinizle check-in yapmanın zamanı geldi.

Balık Burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Yakkity yak. Herkes konuşuyor ama kimse bir anlam ifade etmiyor. Belki bir masanın üzerinde ayağa kalkıp bağırmanın zamanı gelmiştir? (Tabii mecazi olarak.) Bir tür entelektüel teşhir, insanların dikkatini çekmek için tam da ihtiyacınız olan şey olabilir.

Balık Burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Mayıs ayının ortasından bu yana, yöneticiniz Jüpiter, burcunuz Balık’ın en erken derecelerini süsledi. Bu size yenilenmiş bir umut duygusu ve hayatınızda yepyeni bir bölüme başlamak üzere olduğunuza dair bir sezgi getirdi. Büyük Faydamız, 2022’de burcunuza geri dönecek. Ama ondan önce, bugünden başlayarak, güneş on ikinci evinize ay yürüyüşü yapacak. Jüpiter’in bu yerleşimi, önümüzdeki on yılda ulaşmak istediğiniz en önemli profesyonel planlarınız hakkında hayal kurarak daha fazla hayal kurmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, perde arkasında bazı önemli projeler geliştirme adımlarına da bu dönemde başlayacaksınız.

Diyet sadece yemekten daha fazlası için geçerlidir. Seni mutlu etmeyen şeyleri kes.

Balık Burcu 28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bir Balık olarak, kozmik rehberlik için ruhsal olarak yüklü, büyüme veren Jüpiter gezegenine bakıyorsunuz. Jüpiter, son birkaç aydır burcunuzda mutlu bir şekilde yaşıyor ve yeni kendini ifade etme ve bağımsızlık biçimlerine korkusuzca adım atmanıza yardımcı oluyor. Jüpiter çözüm arayan Kova’ya geri dönerken Çarşamba günü gökyüzü bu anlatıyı değiştiriyor. Bu değişim, yılın geri kalanında aşırı büyümüş davranışları atmaya odaklanmanıza işaret ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.