Balık Burç Yorumları 10 Temmuz 2021

Balık burcunun 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Balık burcunu 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBalık burcu 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 10 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Kalbinizi hak ettiğiniz romantizme açın ve baştan çıkarma güçlerinize dokunun, Balık. Ay, aşk dilinizi ve şefkat arzularınızı çevreleyen temalara duygusal vurgu ve sezgisel netlik getirerek beşinci aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme evinizi harekete geçirmeye devam ediyor. Bu arada, Luna, karışıma bir idealizm ve fantezi katmanı ekleyen gezegen hükümdarınız Neptün ile uyumlu bir üçgen oluşturacaktır. Başka bir notta, Luna topluluk, toplum ve bireysel özgürlükten oluşan onbirinci eviniz aracılığıyla için için yanan Plüton’a karşı çıkacak, bu nedenle çevrimiçi veya geniş ağınız içinde biriyle bağlantı kuruyor olabilirsiniz.

Balık Burcu 10 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Arada bir, sizden daha küçük birini (şu ya da bu şekilde) savunmak için çağrılıyorsunuz. Şimdi o zaman, o yüzden işini yap ve iyilerin kazandığından emin ol.

Balık Burcu 10 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Balık, iş yükünüz artıyor ama neyse ki sevdiğiniz şeyde! Aslan ayı, çalışma ve görevle ilgili altıncı evinize girerken eğlence dolu bir görev ortaya çıkabilir. Çok fazla iş olsa da, gerçek benliğinizi ifade etmenize izin veriyor. Ay, Kova geri giden Satürn ile gergin bir karşıtlık oluşturuyor, bu da sizi gizli umutlarınızın ve hayallerinizin peşinden gitmekten alıkoyuyor. Şimdi, bu arzu edilen realite için harekete geçiyorsunuz. Devam et, Balık.

Planların bugün biraz yoldan çıkabileceğini unutmayın. Rahatsız edici ama trajik değil.

Balık Burcu 10 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bir Balık olarak, sürüklenmek için bolca boş zamana ihtiyacı olan doğuştan hayalperestsiniz. Duygusal Yengeç ayı sizi yaratıcı kapasiteniz ve oyun anlayışınızla yeniden bağlantı kurmaya teşvik ettiğinden, Cumartesi günü gökyüzünün altında bunu yapmanıza izin verin. Luna’nın duygusal olarak güçlü Pluto ile rahatsız edici karşıtlığı, özlemleriniz ve topluluk duygunuzla ilgili sorunları tetikleyebilir. Luna’nın Leo’ya girişi daha sonra odağınızı iş akışınıza yönlendirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.