Balık Burç Yorumları 1 Ağustos 2021

Balık burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 1 Ağustos 2021 Pazar günü neler bekliyor? Balık burcunu 1 Ağustos 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBalık burcu 1 Ağustos 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Herhangi bir sonuca varmadan önce sevgilinizin gerçeği söylemesine izin verin, Balık. Örneğin, Toros’taki inatçı ayın iletişim, düşünce süreci ve genel alışverişlerle ilgili meraklı üçüncü evinizin üzerinde gezinip durmasına ek olarak, eş zamanlı olarak önemli kişilerden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla cüretkar Mars ile çatışacaktır. Bu nedenle, bekar veya zaten bağlı olsanız da, sizin ve özel kişinizin yolunuza çıkma ihtimaliniz vardır ve bu da sürtüşme ve anlaşmazlıklar yaratır. Neyse ki Luna (aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizin göksel yöneticisi) gezegensel yöneticiniz Neptün ile uyumlu bir uyum içinde olacak. Merhametli tarafınıza yaslanın.

Balık Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Oda arkadaşlarınızın ödenmeyen faturaları için kendinizi çıldırtıyor veya geliriniz ile olmak istediğiniz yer arasındaki farkı takıntı haline getiriyor olsanız bile, sakinleşmeye ve bir süreliğine durumun kendi kendine gitmesine izin vermeye çalışın.

Balık Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Bugün size bir başarı kasırgası getirmesini beklemeyin, Balık. Aslında, size karışık sinyaller veren çok kafa karıştırıcı bir evren tarafından alay ediliyormuş gibi hissedeceksiniz! Başlangıçta, güneş ve Merkür, güneş enerjisi altıncı istihdam evinizde bağlantı kuracak ve muhtemelen işinizden heyecan verici bir toplantı veya e-posta getirecek. Bir sözleşme, yeni iş veya müşteri için bir fırsat kendini gösterebilir ve sizi büyük bir heyecanla doldurabilir. Ancak bundan kısa bir süre sonra, güneş enerjisiyle ilgili onikinci evinizdeki karanlık Satürn buz ve kömür tıslıyor. Bu zamanda ilerlerseniz ileride birçok zorluğun olacağını gösteriyor. Tüm gerçeklere sahip değilsiniz, çünkü perde arkasında karanlık bir şey çalışıyor. Nasıl ilerlemek istediğinize karar vermek için haftanın sonlarına kadar bekleyin.

Yardım etmek isteseniz de, bir arkadaşınızın sorunlu ilişkisi onların sorunudur.

Balık Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Pazar günü gökyüzü muhtemelen melankolik ve ağır olacak, Balık. Yol gösterici güneş, etkileyici Merkür ile birleşerek mevcut çalışma ortamınıza önemli bilgiler getirir. Bu birim aynı zamanda, bir ağırlığın altında ezilmiş gibi hissetmenize neden olabilecek, sınırlamaları belirleyen Satürn ile yoğun bir muhalefete kilitlenir. Organizasyona öncelik vermek ve gerekli gerçeklik kontrolünü benimsemek için yaklaşımınızı yeniden yapılandırmayı hedefleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.