Aslan Burç Yorumları 7 Temmuz 2021

Aslan burcunun 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Aslan burcunu 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 7 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Ayın, sosyal açıdan bilinçli onbirinci arkadaşlık çevreleriniz, topluluk çabalarınız ve dünyaya ait olma duygunuz boyunca yaptığı yolculuğun ortasında, Luna, seksi sekizinci eviniz, samimiyet, ortak işbirlikleri ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla puslu Neptün’ü kare yapacak. Seçeneklerini keşfetmekle ilgileniyorsun, ama aynı zamanda ciddi bir şeye bağlısın, Leo. Bu arada, burcunuzdaki Venüs ile yaralı şifacı Chiron arasında özgürleştirici ama zorlu bir üçgen açı, sizi bir süredir halının altına süpürdüğünüz bazı iskeletlerle karşı karşıya bırakabilir – bekar veya alınmış olmanıza rağmen. En kötü durumda? Destek için ruh kabilenize yaslanın.

Aslan Burcu 7 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Kendinizi sıcak ve bulanık hissediyorsunuz ve yakın biriyle – belki de gerçek bir kardeşle – ağabey veya abla rolünü üstlenmeye hazırsınız. Biraz uzan.

Bu konuda öncülük edin ve diğerleri sizinle aynı fikirde olacaktır. Etkinizden şüphe etmeyin.

Aslan Burcu 7 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Çarşamba gününün kozmik manzarası, yapılacaklar listenizden bir şeyler çıkarmayı kolaylaştırıyor Leo. Ay, zihinsel olarak keskin İkizler’de yüzerek, odağınızı mevcut hedeflerinize ve topluluk duygunuza yönlendirir. Luna’nın kendi kendini motive eden Mars ve karizmatik Merkür ile cesaret verici buluşması, bir grup ortamında planları paylaşmak, arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurmak veya özlemlerinizi ilerletmek için ideal bir gün yapar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.