Aslan Burç Yorumları 31 Temmuz 2021

Aslan burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Aslan burcunu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Gözlerini ödülde tut ve parana odaklan Leo. Ay, kariyer, patron hareketleri ve otorite duygusuyla ilgili hırslı onuncu evinizde sona ermeden önce, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleriniz aracılığıyla duyusal güdümlü Venüs ile bağlantı kuracaktır. Tutkulu bir aşk ilişkisine katılmaya her zaman fazlasıyla istekli olsanız da, muhtemelen başarınız üzerinde çalışmaya kendinizi kaptırmışsınızdır. Bu, elbette, özellikle bugün burcunuzda güneş ve Merkür’ün güçlerini birleştirmesiyle, ışıltılı karizmanızdan uzaklaşmaz. Enerjiniz kelimelerden daha yüksek sesle konuşur. Sahip ol.

Aslan Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Şu anda hiçbir şey açıkça yanlış değil, ancak normalden biraz daha düşük tempolu hissediyorsunuz. Yumuşakça oynayın ve bir değişiklik için başkalarının çılgınca şeyleri yapmasına izin verin.

Aslan Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Son haftalarda, burcunuz Leo’da yarışırken Mars’ın size getirdiği muhteşem ivmenin tadını çıkardınız. Bununla birlikte, şimdi gökyüzünde ileriye doğru kaymıştır, şimdi durum tespitini güneş enerjisiyle ilgili ikinci mali evinize getiriyor. 14 Eylül’e kadar burada yörüngeye oturmaya devam edecek. Bir yandan, bu size gelirinizi artırmak için büyük bir fırsat getirebilir – ister bir ek iş, maaş artışı, serbest çalışan daha fazla müşteri veya tamamen yeni bir iş yoluyla olsun. Yine de, banka hesaplarınızı izlemek için son derece dikkatli olun, çünkü buradaki Mars, harcamalarınızı çatıdan uçurabilir! Akıllıca yatırım yapın.

acelen ne? Herhangi bir satın alma işlemi yapmadan önce bütçenizi gözden geçirin. Ödevini yap.

Aslan Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bu senin parlama zamanın, Leo. Başyapıt düzeyinde sessiz olduğunuzu hissetmiyorsanız bile, tamamen yolda olduğunuzu bilin. Kendiniz için bağımsız bir düzeyde hedefler belirlemek ve önümüzdeki aylarda kime dönüşmek istediğinizi beyan etmek için yılın bu zamanını kullanıyorsunuz. Bugünün Boğa burcundaki üçüncü çeyrek ayı, kimliğinizin gelişmesi için kariyer yaklaşımınızda nelerin değişmesi gerektiğini incelemenizi istiyor. Yılın bu zamanında sessiz bir mağarada saklanıyorsun, Başak. Kendinizi çekmenize ve bırakmanız gerekenleri atmanıza izin verin. Sezonunuz yaklaştığında tam çiçek açabilmeniz için yenilemeye öncelik vermek çok önemlidir. Bugünün Boğa burcundaki üçüncü dördün ayı, sizden hangi yanlış anlamaların veya görkemli planların düzeltilmesi gerektiğini incelemenizi istiyor. Küçük düşünmeye devam ederseniz vizyonunuzu nasıl genişletebilirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.