Aslan Burç Yorumları 2 Temmuz 2021

İçerikler

Aslan burcunun 2 Temmuz 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 2 Temmuz 2021 Cuma günü neler bekliyor? Aslan burcunu 2 Temmuz 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 2 Temmuz 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 2 Temmuz 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 2 Temmuz 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 2 Temmuz 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Birbirinizle ne kadar çok bağ kurarsanız, bağlantı o kadar güçlü olur, Aslan. Her şeyin ayrıntılarına çok fazla odaklanmayın; akışına bırak. Ay, heyecan arayan dokuzuncu macera, genişleme ve kişisel felsefe evinizi ateşlemeye devam ediyor ve bugün özgürlüğü seven onbirinci eviniz aracılığıyla anlayışlı Merkür’e tatlı bir sekstil oluşturacak. Yakalayış? Luna, durum tespiti ile ilgili altıncı eviniz aracılığıyla için için yanan Pluto ile yüzleşecek; bu, sıkıcı yapılacaklar listeniz ile yeni bir şey deneyimleme arzusu arasında sürtüşme yaratıyor. Baştan çıkarıcı. Sıradan işlerin romantik bağlantınızı boğmasına izin vermeyin. Çok meşgulseniz, her zaman WiFi vardır.

Aslan Burcu 2 Temmuz 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Gelecek söz konusu olduğunda, büyük hayaller kurmalısın. Bu parayla ilgili değil; bu mutlulukla ilgili. Yüksekleri hedeflediğinizden ve hedefinize ulaştığınızdan emin olmak için ne gerekiyorsa yapın.

Aslan Burcu 2 Temmuz 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Aslan, bu senin şanslı tatilin! Şimdiye kadar yaptığınız tüm çalışmalar şimdi realitenizde tezahür etmeye başlayabilir. Uzun vadeli bir proje üzerinde çalıştıysanız veya bir kariyer değişikliği yaptıysanız, bu, ileriye doğru hareket etmeye başlayabileceğiniz bir zamandır. Bunun nedeni, hareket gezegeni, Mars’ın Aslan’daki ilk benliğinizde olması ve kariyer sektörünüzde Boğa’da Uranüs’e kare oluşturmasıdır. Bu değişiklik can sıkıcı gelse de, sizin için neyin işe yaradığına doğru ilerlemek gerekir.

For a celebrity sighting, look in the mirror! You’re a star — and you know it.

Aslan Burcu 2 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bugün rutininden çık Aslan. Son günlerde ortaya çıkan gerilimleri ele aldıktan sonra yeni bir bakış açısı için can atıyorsunuz. Öncü Koç ayı, sizi konfor alanınızdan çıkmaya, yeni şeyler keşfetmeye veya sizi zihinsel olarak sıfırlayan iyi bir kitap ya da filmde kaybolmaya teşvik ediyor. Luna’nın etkileyici Merkür ile olan tatlı bağı, arkadaşlarla ağ kurmak ve hava almak için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.