Aslan Burç Yorumları 19 Temmuz 2021

Aslan burcunun 19 Temmuz 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 19 Temmuz 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Aslan burcunu 19 Temmuz 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 19 Temmuz 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 19 Temmuz 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 19 Temmuz 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 19 Temmuz 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Merkür, kapalı onikinci evinizin, karmanın ve perde arkasındaki her şeyin derinliklerinde yüzerken, normalden biraz sersemlemiş veya uykulu hissedebilirsiniz. Bu uyuşukluk duygularından vazgeçme, Leo. Bunun yerine, eziyetten bir adım geri çekilin ve biraz uykuya dalın. Tatlı turtanız anlayacaktır. Başka bir notta, romantik aşk, tutku ve zevkle ilgili beşinci evinizdeki ay ile şehvetli sekizinci yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantıları aracılığıyla Jüpiter arasındaki bugünkü kare, bireysel arzularınız ile önceki taahhütleriniz arasında bir gerilim yaratır. . Tutamayacağınız sözler vermeyin.

Aslan Burcu 19 Temmuz 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün biri başınıza bir piyano düşürebilir ve bundan zevk almanın bir yolunu bulursunuz. Ya öyle ya da üzerinize düştüğünü anlarsınız, yoldan çekilin ve yere düştüğünde oturup bir şarkı çalın.

Aslan Burcu 19 Temmuz 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Yengeç mevsiminde, biraz daha yavaş hissetme eğilimindesin, Leo. Yine de sorun değil! Yakında güneş burcunuza girecek ve sizi her zamankinden daha parlak yapacak! Güneş on ikinci evinizi ateşlerken, bu, pillerinizi yeniden şarj etmek ve rahatlamanın tadını çıkarmak için bir dakikanızı ayırmanız için yılın en önemli zamanıdır. Önümüzdeki yıl profesyonel yaşamınızda hayata geçirmek istediğiniz planları tasavvur etmek için kendinize biraz zaman tanıyın. Ne kadar ilerlediğinizi ve ne öğrendiğinizi düşünün. Zorluklardan ve hayat derslerinden bilgelik alın. Büyümenizin keyfini çıkarın.

Çatışma bugün baş gösterdiğinde sapından uçup gitmeyin. Serin tutarak gücünü göster.

Aslan Burcu 19 Temmuz 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Dünyaya sunduğun o güneşli yüzün altında çok fazla heyecan var, Leo. Pazartesi günü gökyüzü, özellikle aile sorunları ve mevcut ev ortamınızla ilgili olarak, çözülmemiş duygusal malzemelere odaklandığınızı görüyor. Luna’nın tutkulu Venüs ve Mars ile olan çekişmesi, yeni imajınız ve büyümüş kalıbınız arasındaki ayrımı vurgulayabilir. Luna coşkulu Yay burcuna daldığında, iyi zamanlar ve hoş ruh halleri daha sonra gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.