Aslan Burç Yorumları 15 Temmuz 2021

Aslan burcunun 15 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 15 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Aslan burcunu 15 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 15 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 15 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Sen bir şovmensin, Leo. Bu, özellikle hem Mars hem de Venüs’ün sabit ateşlerinizi tutuşturması için geçerlidir. Emin olun, güneşin on ikinci evinizden geçmesi bunu değiştirmeyecek. Bununla birlikte, sevginizi yüksek sesle ve gururla ifade etmek yerine, şimdilik bir şeyleri sır olarak saklamaya karar verebilirsiniz. Bahsetmişken… güneş, ateşli sekizinci yakınlık eviniz, paylaşılan kaynaklarınız ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla rüya gibi Neptün ile üçgenini mükemmelleştirecek. Bu da, sizinle önemli bir diğer kişi arasındaki sınırları ortadan kaldırır. Telepati gerçektir, bu yüzden sezgisel indirmelerinizi sorgulamayın. 5D’de bir şeyler demleniyor.

Aslan Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Bu bir klişe ama bazen sevdiğiniz bir şeyle ilgili yapılacak en iyi şey onu bırakmaktır. Alana ihtiyacı olan bir şeye neden bu kadar sıkı tutunuyorsunuz? Olması gerekiyorsa, işe yarayacaktır.

Aslan Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

En büyük kariyer umutlarını ve hayallerini düşün Leo. Bugünün astrolojisinde Yengeç burcundaki güneş ile Balık burcundaki Neptün üçlü açı arasındaki bağlantıyı vurgulayarak, su burcu enerjisi kozmosa aşılanacak. Profesyonel gelişiminizde nerede olduğunuzu ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığını değerlendirmek için bir adım geri atın. Başarınıza olan güçlü bir inanç sizi kesinlikle ona doğru fırlatabilirken, kendinize neden çıktığınız yolda olduğunuzu sormalısınız. Hedeflerinizi ruhunuzun ihtiyaçlarına göre yeniden ayarlamak için bugün kullanın. Bu, hayattaki nihai amacınızla daha uyumlu hissetmenize yardımcı olacaktır.

Bekleyen bir toplantı üzerinde stres yapmayın. Kesinlikle iyi bir izlenim bırakacaksınız.

Aslan Burcu 15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bugün hareket halinde olman muhtemel, Leo. Ayakkabılarınızı giyin ve telefonunuzu şarj edin, çünkü işlerin tamamlanması gerekir ve konuşmalar tamamlanmak ister. Ay’ın uyum özlemi çeken Terazi’ye girişi, sizi kafa ve kalp arasında daha güçlü bir iç denge duygusu yaratmaya teşvik eder. Ancak Luna’nın sert Merkür ile karesi, nazik bir şekilde ortadan kaldırılması gereken rahatsız edici vizyonları ve korkuları harekete geçirebileceğinden, bu görev zorlanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.