Aslan Burç Yorumları 1 Ağustos 2021

Aslan burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 1 Ağustos 2021 Pazar günü neler bekliyor? Aslan burcunu 1 Ağustos 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 1 Ağustos 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 1 Ağustos 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Spot ışıkları senin üzerinde ve rolüne bakıyorsun, Leo. Güneşin burcunuzdaki Merkür ile kavuşumu sırasında, özellikle de genel olarak sevgi ve onay arzularınız söz konusu olduğunda, her zamankinden daha etkileyici ve sesli olmaya eğilimlisiniz. Bununla birlikte, yakalama, istikrar arayan ikinci konfor ve değer sistemleriniz aracılığıyla, otoritenin onuncu evindeki ay ile go-getter Mars arasındaki bugünkü kareden kaynaklanabilir. Başka bir deyişle, özel birinden belirli bir miktarda ilgi ve şefkat istiyorsunuz, ancak aynı zamanda göksel tahtınızda yüksek ve güçlü oturuyorsunuz.

Aslan Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Tatlım veya en yakın arkadaşınla görüş – onlardan bir şeye ihtiyacın var ama konuşmaya başlayana kadar ne olduğunu bilemezsin. Seni hissedecekler.

Aslan Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Bugün sana aşırı inişler ve çıkışlar getirecek Aslan. Başlangıçta, coşkulu güneş, esprili iletişim gezegenimiz Merkür ile bağlantı kurmak için dans ederken, burcunuza güzel bir hizalanma düşecek. Bu, aklı başında, heyecanlı ve üretken hissetmenizi sağlayacaktır. Birçok büyük hedefe ve plana saldırmaya hazır hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, güneş yedinci evinizdeki gökyüzünde kızgın bir Satürn, fikirlerinize karşı güçlü bir muhalefet olacağını gösterir – muhtemelen egonuzu söndüren bir rakip veya iş ortağı bile. Karanlık enerjinin geçmesine izin verin, çünkü yarın da özellikle zor olacak.

Mali durumunuza iyi ve sıkı bir şekilde bakın… ve yaklaşan planlarınızı gözden geçirin.

Aslan Burcu 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Bugün kendine gel, Aslan. Yönetici gezegeniniz, hayat veren güneş, kendisini sınırlayıcı Satürn ile baskıcı bir karşıtlığın içinde bulur. Bu rahatsız edici yönün, enerji seviyelerini düşürmesi ve mevcut ilişki yaklaşımınıza katı gerçeklik kontrolleri getirmesi muhtemeldir. Aynı zamanda haberci Merkür güneşle birleşir. Bu eşleştirme, kimlik ve bağımsızlık hakkında önemli içgörüler ve konuşmalar getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.