Akrep Burç Yorumları 8 Temmuz 2021

İçerikler

Akrep burcunun 8 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 8 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Akrep burcunu 8 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 8 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 8 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 8 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 8 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Akrep, olması gerektiği gibi ufka umut ve coşkuyla bakıyorsunuz. Ve bekar veya zaten bağlı olsanız da, ayın macera, şans, bilgelik ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu evinizdeki yolculuğuna rağmen, aşk hayatınızda heyecan ve heyecan arıyorsunuz. Bu özellikle Luna’nın aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla Jüpiter’le yaptığı tatlı üçgen açı için geçerlidir. Ancak buna bağlı bir risk olabilir veya olmayabilir. Ancak daha da önemlisi, uyum arayan Venüs, ilişki sektörünüzde asi Uranüs ile karşı karşıya gelecek ve bu da size vahşi tarafta bir yürüyüşe çıkma konusunda ilham verecek.

Akrep Burcu 8 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Yıllar boyunca birkaç darbe aldınız, ancak kalıcı bir hasar olmadığını biliyorsunuz. Tüm bu güç şimdi size geri gelmeye başlıyor ve aslında her zamankinden daha güçlüsünüz.

Akrep Burcu 8 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Akrep, günlük iş hayatınız size zorlu gelebilir. Belki bir meslektaşla olan gerginlik, işin yapılmasında gecikmelere ve zorluklara neden olabilir. Bu, durumdaki gücünüzü geri almanız için iyileştirici bir an olabilir. Dokuzuncu inanç evinizdeki Yengeç güneşi, iş sektörünüzde Koç’taki Chiron ile sert bir bağlantı kuruyor. Asla aynı fikirde olmayabilirsiniz, ancak profesyonel anlamda doğru olduğuna inandığınız strateji veya fikrin savunucusu olun.

Hayatınızdaki manyetik bir figür sizi bazı heyecan verici fırsatlara yönlendiriyor.

Akrep Burcu 8 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Perşembe gününün kozmik manzarası, dünyanızla ilgili yorgun, yıpranmış algıları kırmanıza yardımcı olur, Akrep. Ay, derin duygulara sahip Yengeç burcuna girer ve hemen büyük kalpli Jüpiter ile bağlantı kurarak yaratıcı gücünüzü ve zevk özleminizi artırır. Başka bir yerde, manyetik Venüs, özgünlük gerektiren Uranüs ile onu dışarı atar. Bu rahatsız edici yön, güçlü ilişki açıklamalarını yüzeye çıkarabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.