Akrep Burç Yorumları 7 Temmuz 2021

Akrep burcunun 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Akrep burcunu 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 7 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

İş hayatınız aşk hayatınızın önüne mi geçiyor Akrep? Ayın boğucu sekizinci yakınlık eviniz, ortak işbirlikleriniz ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla yolculuğuna ek olarak, romantik beşinci eviniz aşk, tutku ve zevk yoluyla meraklı Merkür ile güçlerini birleştirecek ve puslu Neptün ile çatışacak. Kalbinizin arzuları, mevcut taahhütlerinizle mutlaka örtüşmeyebilir, ancak aşk hayatınızda sürtüşme yaratıyor. Başka bir notta, Venüs’ün yaralı şifacı Chiron ile yaptığı üçgen, sizi geçmişinizden sizi durgun tutan bastırılmış duygularla yüzleşmeye zorlayabilir. Uyanışınıza direnmeyin. Zaten oluyor.

Akrep Burcu 7 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Artık büyük yaşıyorsunuz ve bir mil kadar yakın mesafedeki hemen hemen herkes sizin radyoaktif varlığınızdan etkileniyor. Senin varlığından haberdar olmayan o tatlıyı etkilemek için harika bir zaman.

Bir süreliğine bilinçaltınızın kontrolü ele almasına izin verin – içgüdüleriniz sizi yanlış yönlendirmez.

Akrep Burcu 7 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bir Akrep olarak, içe dönük durumlara yabancı değilsiniz. Biraz ilgilenmeye ihtiyaç duyan bu sessiz, iç dünyada yaşamak için bugün dünyadan uzaklaşın. Ay, baş döndürücü İkizler’de yüzer, odağınızı işlenmemiş duygulara çevirir ve samimi karşılaşmalara olan ihtiyacınızı artırır. Luna’nın konuşkan Merkür ve sizin yöneticiniz, girişimci Mars ile bağlantısı, kapalı kapılar ardında kariyer projeleri üzerinde çalışmak için ideal bir gün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.