Akrep Burç Yorumları 6 Temmuz 2021

Akrep burcunun 6 Temmuz 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 6 Temmuz 2021 Salı günü neler bekliyor? Akrep burcunu 6 Temmuz 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 6 Temmuz 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 6 Temmuz 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 6 Temmuz 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 6 Temmuz 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Her şeye sahip olamayacağını kim söyledi, Akrep? Tutku, kimya ve duygusal bağlantı kesinlikle bir olasılık, ancak aradığınız aşkı talep etmek size kalmış. Ve seksin sekizinci eviniz, samimi birliktelikleriniz ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla Ay’ın İkizler’e kaymasıyla birlikte, sevgilinizin zihni, bedeni ve ruhuyla birleşmek için daha iyi bir zaman olamaz. Yakalayış? Luna, Jüpiter ile çatışacak ve dünyevi arzularınız ve önceki taahhütleriniz arasında sürtüşme yaratacaktır. Neyse ki, ay aynı zamanda Mars ve Venüs ile de uyum içinde olacak ve bu da size ihtiyacınız olan güveni ve cesareti verecektir.

Akrep Burcu 6 Temmuz 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Az önce vazgeçmiş gibi hissedebilirsiniz, ancak bu yeni pasifliği kısa bir aşamadan başka bir şey olarak yanlış yorumlamayın. Sıcak küresel hakimiyet planlarınıza devam etmeden önce biraz dinlenmeye ihtiyacınız var.

Zor kararlar vermek, sizin için gerçekten neyin önemli olduğunu öğrenmenin en iyi yoludur.

Akrep Burcu 6 Temmuz 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Salı gününün kozmik manzarası, şu anki kariyer yörüngeniz olan Akrep etrafındaki frenleri pompalıyor gibi görünüyor. Değer belirleyici Venüs, bugün ağır Satürn ile rahatsız edici bir karşıtlığa kilitleniyor ve sizi hırslarınızın gerçekliğini yeniden değerlendirmeye teşvik ediyor. Daha pratik bir yaklaşımı nasıl talep edebilir ve hedeflerinizi daha temelli hale getirebilirsiniz? Adımınızı yavaşlatın ve ileriye doğru bir yol çizmek için neyin değişmesi gerektiğini yeniden değerlendirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.