Akrep Burç Yorumları 30 Temmuz 2021

Akrep burcunun 30 Temmuz 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 30 Temmuz 2021 Cuma günü neler bekliyor? Akrep burcunu 30 Temmuz 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 30 Temmuz 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 30 Temmuz 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 30 Temmuz 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 30 Temmuz 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Çevrimiçi buluşmaya açık mısın, Akrep? Ay, önemli kişilerden ve bire bir bağlantılardan oluşan yedinci evinizin üzerinde gezinirken, ortaklıklarınız ve genel uzlaşma yeteneğinizle ilgili temalar muhtemeldir. Ancak Luna’nın fütüristik onbirinci eviniz, topluluklar ve dünyaya ait olma duygusu aracılığıyla Mars’a gitme üçlüsü, sizi romantizm söz konusu olduğunda seçeneklerinizi düşünmeye teşvik ediyor. Yakalayış? Luna bu süreçte Merkür ile çatışacak, bu yüzden bu süre zarfında tonunuza dikkat etmeniz önemlidir. Anahtar, açık fikirli olmaktır – özellikle de birini tanımaya başladığınızda.

Akrep Burcu 30 Temmuz 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Bir arkadaşınız için güzel bir şey yapın — bunun geldiğini görmeyecek biri. Çift puan almak istiyorsanız, kimin sorumlu olduğunu bilmelerini engellemeye çalışın.

Akrep Burcu 30 Temmuz 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Gizemli ve güzel ay, bugün güneş beşinci evinizin arkasından ayrılıyor, Akrep. Koç burcunda dans ederken (güneş altı çalışma projelerinizi ve istihdamınızı yöneten), iş-yaşam dengenizi nasıl idare ettiğinizi değerlendirmek için harika bir fırsatınız var. Görevlerinize, son teslim tarihlerinize ve sorumluluklarınıza odaklanmak için öz bakımı ihmal ediyorsanız, bu noktada biraz daha tükenmiş hissedebilirsiniz. Bu enerjiyi kullanmanın en iyi yolu, işinizle ilgili sınırlara ve yeniden şarj olmanıza izin vermenin yollarına öncelik vermektir. Boşa koşarsan harika işler yapamazsın.

Gösterişli maskaralıkları işten sonraya saklayın. Patron büyük kişilikleri sevmez.

Akrep Burcu 30 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bugün işin icabına bakmaya hazırsın, Akrep. İnisiyatife aç Koç ayı, sizi yapılacaklar listenize doğru ilerlemeye ve bir düzen ve yapı duygusu yaratmaya teşvik eder. Luna’nın gerçeği ortaya çıkaran Plüton ile karesi, iş cephesinde yoğun konuşmaları tetikleyebilir. Neyse ki, ayın ruh halini yükselten Jüpiter ile hizalanması, zevk arayan Boğa’ya dalmadan önce aile bağlantılarını rahatlatıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.