Akrep Burç Yorumları 29 Temmuz 2021

Akrep burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Akrep burcunu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 29 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Sanal kaçışınızın sonucunun günlük ilerlemenizin önüne geçmesine izin vermeyin, Akrep. Örneğin, hem Venüs hem de geleneksel gezegen yöneticiniz Mars, dostluk, topluluk, teknoloji ve dünyaya ait olma duygusundan oluşan platonik on birinci evinizi sarsmaya, sosyal statünüzden sosyal medya oyununuza kadar her şeyi karamelize etmeye ve uyumlu hale getirmeye devam edecek. . Ve sevgilinizin DM’lerine girmenin zarif ama cüretkar becerisine yabancı değilken, daha fazla zaman harcıyor ve merak ediyor olabilirsiniz. Söylemesi yapmaktan daha kolay, ancak bugün telefonunuzu elinizden bırakmaktan zarar gelmez.

Akrep Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Kariyerinizde veya romantizmde mükemmelliğin eşiğindesiniz. (Her iki durumda da, bu harika, değil mi?) Davanızı yapmak için palavra atarken yakalanmayın. Sabırlı olun ve her şeyin yerine oturduğunu izleyin.

Akrep Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Büyük bir profesyonel zafer şimdi yakınınızda olabilir, Akrep. Gezegensel yöneticiniz Powerhouse Mars, adınızın gökyüzünde dağılmasına ve sektörünüzde oldukça etki yaratmasına neden oluyor. Bugün iyiliksever Jüpiter’in karşısında duracak. Bu, hayattan daha büyük hissedeceğiniz için en şanslı geçişlerden biridir. Kendine güvenin arttıkça, hükmetme ve kazanma açlığın da artacak. Artık önceki sıkı çalışmalardan elde ettiğiniz büyük başarının meyvelerini toplayabilirsiniz. İster büyük bir projeyle kendinizi öne çıkarın, ister dünyanın önünde bir sunum veya kampanyanın ilk çıkışını yapın, ister VIP’lere yıldız olduğunuzu kanıtlamak için zevkinizi kullanın.

Olmak istediğin yerde değilsin ama bu kariyer krizi değil. Sabırlı olun ve bekleyin.

Akrep Burcu 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bir Akrep olarak, korkusuz gezegen Mars tarafından yönlendiriliyorsunuz. Perşembe günkü gökyüzü, Mars’ı, rüya gibi büyük Jüpiter’e karşı ateşli bir muhalefetle başlayarak, çeşitli önemli değişikliklerle dolu buluyor. Bu yön, kariyerinizin talepleri ile değişen ev ortamınız arasındaki uyku halindeki gerilimleri vurgular. Mars ayrıca yetenekli Başak burcuna doğru kayar ve yorulmak bilmeyen enerjinizi 14 Eylül’e kadar tam hedefe ulaşmaya yönlendirmenize yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.