Akrep Burç Yorumları 26 Temmuz 2021

Akrep burcunun 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Akrep burcunu 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 26 Temmuz 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

En iyi yaptığın şeyi yapma zamanı, Akrep: kalbinin arzularını hayal et ve tezahür ettir. Ay, bugün tutkulu, sevgi, romantizm ve kendini ifade etme ile ilgili beşinci evinize kaymasına ek olarak, kararlı ortaklıklar ve diğer önemli yedinci eviniz aracılığıyla özgürlüğü seven Uranüs’ü seksen yapacak. Bu, bir inanç sıçraması yapmanızı veya artık size hizmet etmeyen ortaklıklardan kurtulmanızı gerektirebilir veya gerektirmeyebilir, ancak daha sonra hemen hemen evde özgürsünüz. Her ne kadar burada ilginç olan başka bir şey de, Luna’nın bir döngünün sonunu ve yeni bir bölümün başlangıcını teyit ettiği için Kuzey Düğüm ile karesidir.

Akrep Burcu 26 Temmuz 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Anne bak, el yok! Şimdi yapacağınız en iyi şey, direksiyonu bırakmak ve zihninizin sizi istediği yere götürmesine izin vermektir (özellikle – biraz korkutucu görünüyorsa).

Akrep Burcu 26 Temmuz 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Kudretli Jüpiter, yaratıcılık ve ifadenin güneş beşinci evinizde, Akrep’te ikamet etmekte olduğu için şimdi enerji ile nabzı atıyor. Ancak, yakında dikkatini başka bir yere kaydırmak için bu sektörü terk edecek. Bu nedenle, ekstra avantajı kaybetmeden önce, onun enerjilerinden bugün yararlanmanız hayati önem taşımaktadır. Yaratıcı veya sanatsal bir alanda çalışıyorsanız, bugün kendinizi ilham almaya ve profesyonel yaşamınıza uygulayabileceğiniz fikirleri indirmeye zaman ayırın. İlham perisi sizinle doğrudan konuşuyor, bu yüzden onu görmezden gelmeyin.

Başkalarının parası sizi yıldırmamalı; alttaki herkes aynı.

Akrep Burcu 26 Temmuz 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Acı verici derecede sıradan faaliyetler için havanda değilsin, Akrep. Ay, bu sabah yaratıcı Balık burcuna geçerek, eğlenceli bir eğlence ve romantik buluşma ihtiyacınızı artırıyor. Herhangi bir disiplin çalışma projesini hafta ortasına erteleyin. Şimdilik, zevke ve neşeye ihtiyacınız var. Luna’nın bağ oluşturan Venüs’e muhalefeti, topluluğunuzun duygusal tepkilerini artırabilir ve arkadaşlarınızla ilişki kurmayı zorlaştırabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.