Akrep Burç Yorumları 16 Temmuz 2021

Akrep burcunun 16 Temmuz 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 16 Temmuz 2021 Cuma günü neler bekliyor? Akrep burcunu 16 Temmuz 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 16 Temmuz 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 16 Temmuz 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 16 Temmuz 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 16 Temmuz 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Bir Akrep olarak, odayı okumak için doğuştan gelen yeteneğinizden bahsetmeden, birleşme hakkında bir iki şey bildiğinizi söylemek güvenlidir. Ancak, ruh yolculuğunuz boyunca bu Plüton temalarının geçerliliğine rağmen, hala yapmanız gereken işler var. Birini tanımaya başladığınızda ilk içgüdünüz nedir? Genellikle ne pahasına olursa olsun kalbinizi korursunuz. Ancak dengenizi kaybettiğinizde ve durumu fazla düşündüğünüzde ilişkilerinizi sabote edersiniz. Bu notta, Terazi ayı ile yaralı şifacı Chiron arasındaki bugünkü karşıtlık, bu yarayı beslemenizi ve ona yer açmanızı hatırlatıyor. İyileşmeyi ve büyümeyi başka nasıl bekliyorsunuz?

Akrep Burcu 16 Temmuz 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Banyonun yeniden boyanması gerekiyor mu? Oturma odasına biraz bitki asmalı mısınız? Ev cephesini yeniden dekore etmek için planlarınızı yaparken bu ve diğer acil konular bugün aklınızda.

Akrep Burcu 16 Temmuz 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Ay bugün solar on ikinci evinize giriyor, Akrep. Şu anda dünyaya veya iş planlarınıza bağlı hissetmeyebilirsiniz, ancak sorun değil. Mümkünse fişini çekmek veya uyumak için biraz zaman ayırın. Bir sonraki büyük çabalarınızı başlatmaya hazırlanırken bu sizi şarj edecek. Hayatın hızı bugün biraz daha yavaş gelse de, bu enerjiyi projelerin nasıl ele alınacağına dair beyin fırtınası yapmak için kullanabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yere ulaşmanıza yardımcı olabilecek belirli ortaklıklar veya işbirlikleri olup olmadığını düşünün. Başınıza gelenler üzerine meditasyon yapın ve gezegenlerin değiştiği önümüzdeki günlerde harekete geçin.

Her zaman yeni fikirlere açık olmak enerji gerektirir – ancak çaba her zaman karşılığını verir.

Akrep Burcu 16 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bir Akrep olarak, yalnız zamana yabancı değilsiniz. Ay denge getiren Terazi’de süzülürken, Cuma gününü kendinizle sessiz ve karmaşık olmayan bir şekilde yeniden bağlantı kurmaya ayırın. Luna’nın buradaki varlığı, enerjinizi salıvermeye, iyileştirmeye ve yenilemeye odaklanmanızı teşvik ediyor. Ayın dengeleyici Satürn ile olan tatlı bağı, yaşam alanınız ve aile biriminizle ilgili temelli, gelecek planları yapmak için yer sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.