Yengeç Burç Yorumları 27 Haziran 2021

İçerikler

Yengeç burcunun 27 Haziran 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 27 Haziran 2021 Pazar günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 27 Haziran 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 27 Haziran 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 27 Haziran 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 27 Haziran 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 27 Haziran 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Mevcut ilişkinizde sahip olduğunuz özgürlüğü kucaklamak ile diğer ufukları genişletme ve keşfetme fırsatı arasında kalırsınız. Ne olacak, Kanser mi? Bekar veya zaten bağlı, bugünün astro hava durumu, bilinçli olarak kabul etmiş olsanız da olmasanız da, hayatınızdaki önemli bir ilişkinin “alışverişini” çevreleyen temalara ışık tutacaktır. Luna’nın yaralı şifacı Chiron’a altmışlık, sırayla, otorite duygunuzla veya belki de otorite figürlerinizle ilgili geçmiş yaralarla konuşabilir. Ay aynı zamanda Satürn ile kavuşum yapacak, bu yüzden durumun gerçekliğinden dolayı cesaretiniz kırılmasın. Bunun yerine onunla yüzleşmenin zamanı geldi.

Yengeç Burcu 27 Haziran 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Çılgına dön ve arkadaşlarını da aynısını yapmaya teşvik et. Oldukça radikal bir şey denemeniz gerekebilir, ancak bu sizin için kurs için gerçekten eşit. Vahşi taraftaki yürüyüşünüz karşılığını vermeli.

Yengeç Burcu 27 Haziran 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, bugün paranız ve emeğinizin karşılığı olarak aldığınız parayla ilgili ideal bir gün. Şans gezegeni Venüs, kazanılan gelir ve öz değerle ilgili ikinci evinizde, etkileyici Aslan burcuna geçiyor. Bu, bir bolluk akışını ve kolaylıkla kazanmayı temsil edebilen uğurlu bir geçiştir. Mevcut işinizde yeni bir iş veya strateji başlatmayı planlıyorsanız, bugün ideal olacaktır.

İç sesiniz fısıltıdan haykırışa dönüştü – dinlemenin zamanı geldi.

Yengeç Burcu 27 Haziran 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Yakın ilişkilere yaklaşımınızı tamamen yeniden yapılandırıyorsunuz, Yengeç. Kolay iş olmaktan çok uzaktı, ancak kendi büyümenizde önemli adımlar atıyorsunuz. Baş döndürücü Kova ayının sorumlu Satürn ile buluşması, bugün yakınlık hakkında devam eden bu hikayeyi vurguluyor. Daha sonra, Luna’nın etkileyici Merkür ile tatlı ve eğlenceli bağlantısı, kendinizi şarkı, şiir veya terapötik satış noktaları aracılığıyla ifade etmeyi kolaylaştırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.