Yengeç Burç Yorumları 1 Temmuz 2021

Yengeç burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Kanser, ciddi patron hamleleri yapıyorsun. Bu, özellikle bugünün ayı, hırslı onuncu otorite evinizin üzerinde gezinirken geçerlidir. Ama aynı zamanda yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecek. Yakalayış? Belirli inisiyatifler ve/veya riskler almak söz konusu olduğunda kendinizi ikinci kez tahmin ediyor olabilirsiniz, bu nedenle kontrol listenizdeki kriterleri karşılayacak bir sevgiliye yatırım yapmayı tercih edersiniz. Başka bir deyişle, yerleşmiyorsunuz; hepsini bir arada bulunduran birini istiyorsun. Luna ayrıca istikrar arayan ikinci para, değerler ve öz değer eviniz aracılığıyla Mars ve Venüs ile uyum içinde olacaktır. Gözünüz ödülde.

Yengeç Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün senin için hiçbir şey çok abartılı değil, büyük müsrif. Sadece banka hesabınızın gerçekten bir darbe alabileceğinden emin olun, böylece o seksi şehirdeki en iyi yere götürebilirsiniz. Oh, ve en azından bunun için iki üssü aldığınızdan emin olun!

Yengeç Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Yengeç, bugün cesur kariyer hamleleri yapıyorsun. Kardinal bir su işareti, zodyakın doğal liderlerinden birisiniz. Gezegensel yöneticiniz ay da kariyerle ilgili onuncu evinizde ve Koç’taki Chiron ile bağlantı kuruyor. Bu aynı zamanda, diğer insanların parasıyla ilgili sekizinci evinizde geri giden Kova’daki Satürn ile olumlu bir yön oluşturuyor. Çabalarınız nedeniyle ücrette bir artış elde edebilirsiniz.

En tepeye gidiyorsun. Evet, limit gökyüzü! Oradan manzarayı izleyin.

Yengeç Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Perşembe göğü altında gerilim yükseliyor, Yengeç. Kendine güvenen Mars, boğucu Satürn ile hararetli bir karşıtlığa kilitlenir ve mali durum ve yakın ilişkiler konusunda hayal kırıklıklarına yol açar. Bu rahatsız edici temas, tasarruf ve harcama alışkanlıklarınızda neyin değişmesi gerektiğini gerçekçi bir şekilde yeniden değerlendirmenize yardımcı olurken, aynı zamanda ortaklıklar etrafında ele alınmayan sorunları da aydınlatabilir. Mümkünse büyük alımlar yapmaktan veya borç para almaktan kaçının.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.