Yay Burç Yorumları 9 Haziran 2021

İçerikler

Yay burcunun 9 Haziran 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Yay burcunu 9 Haziran 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Yay burcunu 9 Haziran 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 9 Haziran 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 9 Haziran 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYay burcu 9 Haziran 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 9 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Ufukta seni bekleyen yeni bir başlangıç var, Yay. Ve ay, zıt burcunuz İkizler’de yarının yeni ay güneş tutulması için hazırlanmaya başlarken, taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmaları, uzlaşma ve önemli diğerleriyle Kuzey Düğüm ile güçlerini birleştirecek. Unutmayın, Mars ve Venüs şu anda yakınlık, birleşme ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizden geçiyor, bu yüzden kesin olan bir şey var: Oyun oynamıyorsunuz. Bu arada Luna, yaralı şifacı Chiron’a bir altmışlık yapacak ve bu süreçte kalp çakranızı iyileştirme fırsatı sunacaktır.

Yay Burcu 9 Haziran 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Mahallenizde, iş yerinizde veya okulunuzda sırada ne olacağı konusunda pislik var ve kendinizi daha fazla entegre etmek için çalışmalısınız. Tabii ki, nefret ediyorsanız, savaşın!

Yay Burcu 9 Haziran 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Yay, bugün iş konusunda iyimser olabilirsiniz! Yolda bazı tümsekler ve ani kaymalar oldu, ancak işler sizin için gelişiyor. Şu anda, bir iş ortağı veya ayrılmaz bir müşteri ile hayati bir görüşme yapıyor olabilirsiniz. Sözleşme yeniden müzakereleri ve iş ilişkinizde nasıl ilerleyeceğinize karar vermek temalar olabilir. İkizler ayı, yedinci işbirliği evinizde ve Kova gerisindeki Satürn ile üçgen açı oluşturuyor. Bu uzun vadede.

Adaletin terazisi yolunuza çıkıyor. Ah! İyi ki mesele olumlu!

Yay Burcu 9 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bugün yakın ilişkilerinize odaklanın, Yay. Yeni büyümenin ortaya çıkması için bir şeylerin serbest bırakılması gerekiyor. Azalan İkizler ayı, geçen ayın ana görevlerinin tamamlanmasına ve kapanmasına odaklanan düşük enerjili bir gün önerir. Luna’nın topraklanmış Satürn ile destekleyici bağlantısı, mevcut işbirliklerinin geleceği hakkında ciddi sohbetler için ideal bir gün olmasını sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.