Yay Burç Yorumları 24 Haziran 2021

Yay burcunun 24 Haziran 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Yay burcunu 24 Haziran 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Yay burcunu 24 Haziran 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 24 Haziran 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 24 Haziran 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYay burcu 24 Haziran 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 24 Haziran 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Yay, gücünü geri alıyorsun ve o da zamanı geldi. Bugünün Oğlak burcundaki dolunayı, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri evinize dokunacak ve benlik saygınızdan banka hesabınıza kadar her şeyi çevreleyen temalara kapanış ve netlik getirecek, ancak dahası var. Venüs’ün boğucu sekizinci yakınlık evinizden geçişinin ortasında, aşk tanrıçası, istikrar arayan ikinci değerler evinizde için için için yanan Plüton’a doğrudan karşı çıkacaktır. Tek? Sevgilinizle birleşmeye yönelik sezgisel arzu ile kendinize olan bağlılığınız arasında parçalanmış hissedebilirsiniz. Kesinlikle yapmanız gereken bazı yansımalarınız var.

Yay Burcu 24 Haziran 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün sol beynini oldukça fazla çalıştırmalısın, ama buna değer! Sadece sana anlamlı gelen bir şey bulabilirsin, ama onu biraz göstermeye başladığında herkes anlar.

Yay Burcu 24 Haziran 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Archer, bugün odak noktasının paranız ve kazandığınız gelir üzerinde olmasını bekleyin. Oğlak burcundaki dolunay ikinci evinizde ve işlerin nerelerde değiştiğini vurguluyor. Belki de fazla harcama yaptınız veya çalışma bütçenizdeki ayrıntıları gözden kaçırdınız? Bu, geri çekilme ve bir göz atma zamanıdır. Oğlak enerjisi tamamen yapı ile ilgilidir ve dolunay sizi bunu bütünleştirmeye bir göz atmaya teşvik ediyor. Belki de yardım için birini işe almak anahtardır?

En iyi romantizm eğlenceli bir romantizmdir – oynamayı unutmayın. Ciddiyet abartılıyor.

Yay Burcu 24 Haziran 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bir Yay burcu olarak, genellikle hayata iyimser bir bakış açısına sahip olursunuz. Kendi iblislerinizle güreşmenizi ve terapiye değer ilişki sorunlarını keşfetmenizi isteyen bir sezonda ilerlerken, bu doğal pozitifliğe meydan okundu. Gerçekçi Oğlak burcundaki dolunay yaklaşırken, bugünün gökyüzü sizi bu yakınlık odaklı üst boşluktan çekiyor. Bu ay tutulması, mali durumunuz, öz değer duygularınız ve etkinleştirilmeyi bekleyen yeteneklerinizle ilgili güncel hikayeyi ortaya koyuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.