Terazi Burç Yorumları 28 Haziran 2021

Terazi burcunun 28 Haziran 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 28 Haziran 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Terazi burcunu 28 Haziran 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 28 Haziran 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 28 Haziran 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay bugün rüya gibi Balık burcuna kayıyor, sorumlu altıncı sağlık evinizi, günlük ritüellerinizi ve titizliği harekete geçiriyor… ama aynı zamanda bu süreçte Jüpiter ile güçlerini birleştirecek. Bugün tabağında çok mu var Terazi? Belki, ama orada bitmiyor. Hem tatlı gezegensel yöneticiniz, Venüs hem de Mars – bire bir ilişkilerden ve önemli diğerlerinden oluşan yedinci evinizin göksel yöneticisi – özgürlüğü seven onbirinci evinizi, topluluğunuzu ve dünyaya ait olma duygunuzu aydınlatırken, şanslar Sosyal medya platformlarınızda gerçekleşen kalp gözleri ve çift tıklamalar dikkatinizi dağıtacak mı? Flört etme havasında olabilirsiniz, ancak hiçbir koşula bağlı değilsiniz.

Terazi Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Yolunuza çıkıyor gibi görünseler bile, diğer insanların yapmaları gerekeni yapmalarına izin vermeye çalışın. Esnekliğiniz büyük bir fark yaratıyor ve sonunda tatlı bir ödül almalısınız.

Terazi Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Terazi, şu anda kariyerinize büyük bir odaklanma var. Yengeç burcundaki güneş, hayatınızın bu alanını aktive ediyor ve büyümeyi teşvik ediyor. Güneş, altıncı iş evinizde geri giden Jüpiter ve Neptün ile uğurlu bağlantılar kuruyor. Burası, geçmiş çabalarınızdan ve kişisel gelişiminizden bolluğu deneyimleyebileceğiniz yerdir. Bir projeye çok emek verdiyseniz, şimdi emeğinizin meyvelerini almaya başlayabilirsiniz.

Mutluluğunuz başkalarına umut verir – mavi bir arkadaşınızı neşelendirmek için güneş ışığınızı kullanın.

Terazi Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Pazartesi günkü gökyüzü işleri yüksek vitese geçirmeyi zorlaştırıyor, Terazi. Geleceğe yönelik Kova ayı, çabalarınızı yaratıcı satış noktalarına ve zevk arayışına odaklarken, kendinizi serbest bırakın. Luna’nın duygusal Balık’a daldığı ve umutlu Jüpiter ile birleştiği günün ikinci yarısı için herhangi bir üretken eylemi saklayın. Bu yön, çalışma projelerine inanç ve ilham artışı getirebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.