Terazi Burç Yorumları 25 Haziran 2021

Terazi burcunun 25 Haziran 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 25 Haziran 2021 Cuma günü neler bekliyor? Terazi burcunu 25 Haziran 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 25 Haziran 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 25 Haziran 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 25 Haziran 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 25 Haziran 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Nerelerde fedakarlık yaptın? Bu kişi ve/veya durum, zamanınıza ve enerjinize değer mi? Bugün, sorumluluk sahibi altıncı eviniz aracılığıyla geriye doğru hareket eden rüya gibi Neptün’e ek olarak, artık en yüksek iyiliğinize hizmet etmeyen bir şeyden kendinizi kurtarmanız için sezgisel olarak yönlendiriliyorsunuz. Örneğin, ay, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü ev, aile ve en içteki duygularınızı ateşleyecek ve eş zamanlı olarak seks, borç ve enerji alışverişlerinden oluşan sekizinci evinizde isyankar Uranüs’ü üçgen yapacak. Bekar ya da alınmış, kesin olan bir şey var: Sezginiz bugün kelimelerden daha yüksek. Kırmızı bayraklara dikkat et Terazi.

Terazi Burcu 25 Haziran 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Bire bir ya da en azından bir kişiyle yakın bir şekilde çalışıyorsunuz. Bir randevu iyi olurdu, ama iki kişilik bir sanat projesi de öyle, bu yüzden size en çok neyin çekici geldiğini bulun ve bunun için gidin!

Terazi Burcu 25 Haziran 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Terazi, günlük iş rutininizin değiştirmeniz gereken yönleri var. İllüzyona hükmeden Neptün, çalışma ve rutinle ilgili altıncı evinizde ve retro hareketine geçiyor. Bu kafa karıştırıcı gök cismi geriye doğru hareket ettiğinde, etkileri de aynı şekilde hareket eder. Artık ağaçlar için ormanı görebilirsiniz ve iyileştirilmesi gereken alanlarınız için belirgin hale gelir. Öz bakım, koruma ve alevlerinizi gerçekten körükleyen iş görevlerini üstlenme zamanı.

Lezzetli bir şeyler pişirin, ardından yemenize yardım etmeleri için birkaç arkadaşınızı davet edin. Yum!

Terazi Burcu 25 Haziran 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Ev bugün kalbin olduğu yerdir, Terazi. Tüm gürültüden uzak, kendi özel dünyanızda kendinizi rahat bırakın. Ayın topraklanmış Oğlak burcundaki varlığı, odağınızı aile bağlantılarına ve yaşam ortamınızın durumuna yönlendirir. Dinlenmek ve sosyalleşmeyi azaltmak için ideal bir gün. Luna’nın değişim getiren Uranüs ile olan teşvik edici bağlantısı, ortaklıklarınızda yeni bir hız değişikliği getirebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.