Terazi Burç Yorumları 19 Haziran 2021

Terazi burcunun 19 Haziran 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 19 Haziran 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Terazi burcunu 19 Haziran 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 19 Haziran 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 19 Haziran 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 19 Haziran 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 19 Haziran 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi, duygularını koluna takıyorsun ama hayranların bunu çarpıtmamalı. Ay’ın burcunuzdaki yolculuğunun inkar edilemez etkilerine rağmen, Luna’nın gezegen yöneticiniz Venüs’e karesi, duygularınızı şimdilik (en azından başka türlü rahat hissedene kadar) kendinize saklayacağınızı gösteriyor. Şu anda bir muammasın ve bu enerjiyi kendi yararına kullanıyor olabilirsin. Bu arada, Satürn’ün yaralı şifacı Chiron’a kare açı yapması bir kısıtlama ve/veya sınırlama hissini tetikleyebilir, ancak hepsi iyileşme sürecinin bir parçasıdır. Yine, iç dünyanız, tasvir ettiğiniz enerjiyle eşleşmeyebilir, bu yüzden dengenizi koruyun.

Terazi Burcu 19 Haziran 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün nerede olursanız olun eğlenmek kolaydır – peki, belki acil servislerde değil, ama muhtemelen orada olmayacaksınız! Şaşırtıcı zihinsel enerjiniz, tutumunuzu baştan sona olumlu tutmalıdır.

Terazi Burcu 19 Haziran 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Terazi, önemli bir iş arkadaşı veya VIP iş yerinde bu saatlerde ayrılabilir. Bu, biraz gerginliğe ve strese neden olarak yapacak daha çok şey yaratabilir. Nefes almak ve her seferinde bir görev almak, bu enerjide gezinmenin en iyi yoludur. Bunun nedeni, benliğinizin ilk evinizdeki Terazi ayının, kariyerle ilgili onuncu evinizde Yengeç burcundaki Venüs ile zorlu bir kare oluşturmasıdır. Bu değişiklik ani ve bunaltıcı gelse de, uzun vadede sizin yararınızadır. Belki de bu yeni sorumluluk terfi anlamına gelebilir?

Hayatınızın çoğu hareket halinde. Öğle yemeği için bir masa ayırtın ve bir saat kullanın.

Terazi Burcu 19 Haziran 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bugün kaçırmak zor, Terazi. Ayın burcunuzdaki varlığı insanların size odaklanmasını merkezlediğinden, kendinizi ortaya koyun ve ışıltınızı kucaklayın. Ay, günü etkileyici Merkür ile destekleyici bir uyum içinde geçirir ve karizma ile konuşmanızı kolaylaştırır. Kendinizi seçtiğiniz bir sahneye koymak için ideal bir gün. Daha sonra, yöneticiniz Venüs’ün ayın karesi, kariyer yolunuzla ilgili ifade edilmemiş duyguları açığa çıkarabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.