Terazi Burç Yorumları 1 Temmuz 2021

Terazi burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Terazi burcunu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi, destek için arkadaşlarınıza güvenme ve romantizm söz konusu olduğunda ufkunuzu keşfetme fırsatı veriliyor. Unutmayın, ay bugün Koç burcuna girecek ve sırayla, önemli kişilerden ve bire bir ilişkilerden oluşan uyum arayan yedinci evinizi harekete geçirecek. Luna, yaralı şifacı Chiron ile birlikte oturacak, bu da bu süreçte şifa bulmanız için bir fırsat olduğu anlamına geliyor. Ayrıca ay, topluluk ve bireysel özgürlükle ilgili on birinci eviniz aracılığıyla hem Mars’a hem de cilveli gezegen yöneticiniz Venüs’e uyumlu açılar yapacak. Bağlanmak için bir fırsat var, ancak yalnızca buna hazırsanız.

Terazi Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün sanatsal yönünüzü keşfetmek için mükemmel bir gün. Sizi güldüren bir grupla işbirliği yapın ve hayal ettiğinizden daha fazlasını başaracaksınız. Detaylar? Pshaw. Ayrıntılar kimin umurunda?

Terazi Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

İşinizde zorlu tartışmalara dikkat edin, Terazi. Koç ayı işbirliği sektörünüzde ve kariyerinizin onuncu evinizdeki Yengeç güneşi ile zor bir açı oluşturuyor. Ay ayrıca Chiron ile daha da kötüleşen bir bağlantı kuruyor. Bu, ciddi bir iş ilişkisinde güç mücadelelerine yol açabilir. Öncelikle, sizin için adil ve dengeli olanı onurlandırmak için zaman ayırın. Uyum seven bir işaret olarak, bazen yapabilirsiniz.

Yaratıcı ol. Bazı ilginç, güzel, kazançlı şeyler bulacaksınız.

Terazi Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Temmuz’un gelişi, baş etmek için güçlü bir enerji getiriyor, Terazi. Kendinden endişeli Mars, bugün duvar inşa eden Satürn ile hüsrana uğramış bir karşıtlığa kilitleniyor ve hem yaratıcı projeleri hem de romantik ilişkileri yeniden değerlendirme ihtiyacıyla aniden yavaşlayan bir düşüşe yol açıyor. Bu iletişim, bu alanlarda daha fazla yapıya ve gerçekçiliğe ihtiyaç duyduğunuz yerleri, özellikle de uzun vadeli hedeflerinize ulaşma konusunda vurgulayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.