Oğlak Burç Yorumları 28 Haziran 2021

Oğlak burcunun 28 Haziran 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 28 Haziran 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 28 Haziran 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 28 Haziran 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 28 Haziran 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

İki tane alır, Oğlak. Leydi Venüs, dün buharlı sekizinci yakınlık eviniz, paylaşılan kaynaklarınız ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla Leo’da Mars’a katıldı, cinsel libidonuzdan ortak girişimlerinize kadar her şeyi enerjilendirdi ve uyumlu hale getirdi. Cinsel gerilimi hissedebiliyor musunuz? Doğum haritanızdaki en tabu seven ev bir yana, bu ilahi karşı parçalar her gün aynı burçta birleşmez. Unutmayın, ay da meraklı iletişim sektörünüz aracılığıyla Balık burcuna geçecek ve bu süreçte şanslı Jüpiter ile güçlerini birleştirecek. Ay, taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmalarınızı, müzakerelerinizi ve diğer önemli evinizi yönettiğinden, bugün anlaşmayı imzalamaya karar verdiğiniz gün olabilir.

Oğlak Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Bir tür hamle yapmayı hayal ediyorsun, belki yeni bir iş, belki yeni bir aşk, belki de yeni bir şehir. Bazı hareketler diğerlerinden daha zordur, ancak bunun için gitmeye hazır olabilirsiniz!

Oğlak Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, Aslan’daki faydalı Venüs, diğer insanların parasıyla ilgili sekizinci evinizi güçlendirirken, şans bu sefer yolunuza çıkabilir. Bu, yaratıcı bir fikir veya istikrar sağlamaya yardımcı olabilecek bir müşteri için finansal destek alabileceğiniz bir zamandır. Bunu işinize yatırım yapmak için bir zaman olarak kullanın; evrenden inşa etmek için gerekli desteği alabilirsiniz. Bu aynı zamanda, iletişim gezegeni Merkür İkizler’de iş sektörünüzde olduğundan, sizin için son derece iş odaklı bir zamandır.

Diplomatik olmak işe yaramıyor – şeker kaplamasını kesin ve olduğu gibi söyleyin.

Oğlak Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Pazartesi gününün kozmik manzarası Oğlak burcunda üretken olmak istiyorsunuz. Yine de, mantıklı Kova ayı, işleri yoluna koymaya yardımcı olan temaslardan yoksun görünüyor. Tamamen yeni bir şeye atlamak yerine, küçük çabalara ve devam eden projelerin sürdürülmesine odaklanın. Daha sonra, Luna şiirsel Balık’a dalar ve iyimser Jüpiter ile birleşerek ruh halinizi yükselten konuşmaları yörüngenize getirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.