Oğlak Burç Yorumları 23 Haziran 2021

Oğlak burcunun 23 Haziran 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 23 Haziran 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 23 Haziran 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 23 Haziran 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 23 Haziran 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, önemli kişilerin bulunduğu yedinci evinizi yönetir ve kapanış, rüyalar ve perde arkasındaki her şeyle ilgili gizli on ikinci evinizi aydınlatmanın ortasındadır. Başka bir deyişle, bekar veya zaten bağlı olmanıza rağmen, siz veya sevgiliniz bu süre zarfında geri çekilme veya enerjinizi geri alma ihtiyacı hissediyor olabilirsiniz. Luna’nın meraklı Merkür’e muhalefeti, duygusal arzularınız ile en pratik karar gibi görünen arasında sürtüşme yaratır. Neyse ki, ilişki sektörünüzdeki güneş ile iletişim sektörünüzdeki şanslı Jüpiter arasındaki bugünkü üçgen, konuşmanın akmasına izin veriyor. Yürekten konuş, Oğlak.

Oğlak Burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Bazen günlük bir programdan gelen düzenliliği arzularsınız ve bugün oldukça yoğundur. Bu tür şeylere doğal olarak direnen birine biraz disiplin uygulamanız gerekebilir.

Oğlak Burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, kozmos bugün size düşünmeniz için çok şey veriyor. Belki de mumu iki taraftan da yakıyorsunuz ve bir molaya ihtiyacınız var? Bunun nedeni, şu anda on ikinci evinizde gizlenmiş olan Yay burcudur ve iş sektörünüzde İkizler’de Merkür ile bir karşıtlık oluşturuyor. Bu sizi gerçeğinizi söylemeye ve yaptığınız işin miktarına sınırlar koymaya teşvik edebilir. Bu, şu anda yapmanız gereken sağlıklı ve gereklidir.

Aile ve kariyer karşı karşıyadır. Önceliklerinizi hatırlarsanız işler dengelenir.

Oğlak Burcu 23 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Oğlak, bugün ilişki hikayenizde ortaya çıkan güçlü anlatılara yaslanın. Aşık Venüs, gerçeği arayan Plüton’la gözlerini kilitler ve dürüst bir değerlendirme için gizli hayal kırıklıklarını veya uykuda olan sorunları açığa çıkarır. Kendinizi duygusal olarak kesmek yerine, ellerinizi kirletmeyi hedefleyin. Aydınlatıcı güneş ve inanç aşılayan Jüpiter’in destekleyici bağlantısı, iletişim tarzınıza büyüme sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.