Oğlak Burç Yorumları 22 Haziran 2021

Oğlak burcunun 22 Haziran 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 22 Haziran 2021 Salı günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 22 Haziran 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 22 Haziran 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 22 Haziran 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 22 Haziran 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 22 Haziran 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Biraz gölge işi yapıyorsun ve bu senin ilişkine yansıyor, Oğlak. Bildiğiniz gibi, güneş, seks, yakınlık ve ruh bağlarından oluşan şüpheli sekizinci evinizi yönetiyor ve şu anda önemli kişilerden oluşan yedinci evinizden geçiş yapıyor. Bu nedenle, bekar veya zaten aşık olmanıza rağmen, aşk hayatınızda çok fazla derin yansıma olma ihtimali vardır. Bu arada, bugünün ayı rüyalarla ilgili on ikinci evinize ve perde arkasındaki her şeye dokunacak ve aynı anda erotik sekizinci evinizde Mars’ı üçgen açı yapacak. Arzularınıza ve bunların nereden kaynaklandığına daha yakından bakın.

Oğlak Burcu 22 Haziran 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Bir arkadaşınız veya patronunuz bir toplantıyı ertelemek için sizinle iletişime geçer, bu da size gerçekten harika bir şey üzerinde çalışmak için yeterince boş zaman verecektir! Programınız kilitliyse, yine de bazı şeyleri halledebilirsiniz.

Oğlak Burcu 22 Haziran 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, Merkür retrosu sisi kalkmaya başladığında bugün iş gecikmelerinin ve zorlukların ortadan kalkmasını bekleyin. Düşünce ve iletişimi yöneten gezegen, Merkür, altıncı çalışma evinizde İkizler’de doğrudan dönüyor. Bu, işinizi nasıl yapacağınızı, yönettiğiniz insanları ve günlük görevlerinizi yöneten yaşam alanıdır. Merkür retrosu hayatınızın bu alanına biraz karışıklık getirdi ve şimdi doğrudan hareket ederken, tekrar zihinsel berraklığı hissedebilirsiniz.

Son projenizde büyük ilerleme kaydettiniz. Tatlı bir ödülü hak ediyorsun.

Oğlak Burcu 22 Haziran 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Oğlak, çalışma koşulların son haftalarda süregelen bir kafa karışıklığı noktası oldu. Merkür’ün gerileme evresi sizden derinlere inmenizi ve yolunuza çıkan kendi kendinize yarattığınız tıkanıklıkları yeniden değerlendirmenizi istedi. Merkür doğruca dönerken Salı günü gökyüzü iş hikayenizin etrafındaki sisleri temizlemeye başlıyor. Bu geçiş, bir sonraki adımı bulmaya yönelik yön, enerji ve amaç getirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.