Kova Burç Yorumları 9 Haziran 2021

Kova burcunun 9 Haziran 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 9 Haziran 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Kova burcunu 9 Haziran 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 9 Haziran 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 9 Haziran 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 9 Haziran 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 9 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Bir dilek tut, Kova. Ay, İkizler’de yarınki yeni ay güneş tutulması için güneşle güçlerini birleştirmeden önce, romantik beşinci eviniz olan aşk, tutku ve zevk yoluyla Kuzey Düğüm ile birleşecek ve içinizdeki çocuğu büyülü bir yeni başlangıç için uyandıracak. Ay da burcunuzda Satürn ile uyum içinde olacak ve bu da size tutkularınıza doğru ilerlemek için gerekli istikrarı ve yapıyı sağlayacaktır. Tek? Hem Mars hem de Venüs, günlük rutininizin sorumlu altıncı evinde cızırdaırken, onları en az beklediğiniz yerde romantizm için fırsatlar var. Aklını ve kalbini aç.

Kova Burcu 9 Haziran 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün her zamanki rutininizden tamamen farklı bir şey deneyin. Yaratıcı yönünüzü harekete geçirmek için ne gerekiyorsa yapın! Arkadaşlarınıza sizi biraz yalnız bırakmalarını söylemeniz gerekebilir.

Kova Burcu 9 Haziran 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Kova, yaratıcı gerçeğin ortaya çıkmak üzere. Önemli bir girişim üzerinde arka planda çalışıyorsanız, kendisi için bir isim yapmak üzeredir. Belki bu hobiye dönüşen tam zamanlı bir iş, ama gerçekten ateşinizi yakıyor. İkizler ayı, kendini ifade etmenin beşinci evinde ve Kova retrosunda Satürn ile güçlendirici bir bağlantı kuruyor. Satürn, sizi yenilikçi ruhunuza sahip olmaya zorlayan gezegen yöneticinizdir.

Bugün bağlantı için poster çocuğu gibisin! Bağlan bebeğim!

Kova Burcu 9 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Odağınızı bugün yaratıcı çabalarınıza yönlendirin, Kova. O arenada işleri nerede tamamlayabilirsiniz? Yansıtıcı İkizler ayı, becerilerinizle ilgili belirsiz güven açısından artık size hizmet etmeyen şeyleri salıvermenizi teşvik eder. Luna, günü yönetici gezegeniniz, topraklanmış Satürn ile canlandırıcı bir bağlantıda geçirerek, kim olmak istediğinize dair yeni sınırlar ve tanımlar oluşturmanıza olanak tanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.