Kova Burç Yorumları 30 Haziran 2021

Kova burcunun 30 Haziran 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 30 Haziran 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Kova burcunu 30 Haziran 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 30 Haziran 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 30 Haziran 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 30 Haziran 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 30 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Büyünün gücünü asla küçümseme Kova. Güneşin, saygılı altıncı evinizdeki günlük ritüelleriniz ve durum tespiti yoluyla yolculuğundan kaynaklanan doğuştan gelen sorumluluğa rağmen, bugünün ayı, yetenekli ikinci eviniz konfor, para, yetenek ve değer sistemleri aracılığıyla Neptün ile güçlerini birleştirecek. Tek? Aşkınız için her şeyin ötesine geçeceksiniz – özellikle de zamanınızı ve enerjinizi harcamanızı gerektiriyorsa. Ancak, Luna’nın karmik onikinci evinizdeki Plüton’a altmışlığı bir veya iki dersle gelebilir. Mars’ın Satürn’e karşı burcunuzdaki muhalefeti farklı olmaya başlıyor, bu yüzden kendiniz için ayağa kalkmaktan korkmayın.

Kova Burcu 30 Haziran 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün her şey bir anda değişiyor, bazı şeyler daha iyiye doğru, bazıları çok fazla değil. Tepki vermeyi beklemek yerine, çalışanlarınızın olayları olduğu gibi halletmelerini sağlamak için iyi bir gün.

Kova Burcu 30 Haziran 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Su taşıyıcısı, Balık burcu, kendine değer ve kazanılan gelirin ikinci evini vurguluyor. Gelirinizi veya yaratıcı projelerinizden kazandığınız parayı çevreleyen zorlu konuşmalar bugün gündeme gelebilir. Belki de değerini sormadın? Bu, bunu çevreleyen bazı gergin konuşmalar yapabileceğiniz bir zamandır. Temiz enerjili bir gün seçmek faydalı olabilir, biraz sisli ve amacınızı anlamada zorluklar getirebilir.

Detay denizi mi? Başını asla suyun üstüne çıkaramayacağından mı korkuyorsun? – yakında.

Kova Burcu 30 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bugün yeteneklerinden ve yeteneklerinden faydalan, Kova. Evren, hayal gücü kadranını çalıştırıyor, bu nedenle bu ilham verici enerjiyi üretken bir arayış için kullanmak en iyisidir. Rüya gibi Balık Ay, vizyon sahibi Neptün ile birleşerek size ilham alma ve ondan iyi bir şekilde yararlanma şansı sunuyor. Daha sonra, Luna’nın gerçeği arayan Pluto ile buluşması, kendini sabote etme davranışı konusunda iyileştirici netlik sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.