Kova Burç Yorumları 29 Haziran 2021

Kova burcunun 29 Haziran 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 29 Haziran 2021 Salı günü neler bekliyor? Kova burcunu 29 Haziran 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 29 Haziran 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 29 Haziran 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 29 Haziran 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 29 Haziran 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, istikrar, finans ve değer sistemlerinden oluşan ikinci evinizin üzerinde gezinmeye devam edecek ve aynı anda güneşle uyumlu bir üçgen oluşturacak – taahhüt ettiğiniz yedinci evinizin yöneticisi, anlaşmalar, müzakereler ve diğer önemli. Bunların hepsi altıncı eviniz, günlük ritüelleriniz ve durum tespiti yoluyla oluyor. Birini mikroskop altına mı alıyorsun, Kova? Belki de ilişkiye yeterince zaman ayırmadıklarını fark ediyorsunuz. Siz veya sevgiliniz olsun, kesin olan bir şey var: Bir şey bilinçli farkındalığınıza getiriliyor. Luna’nın Merkür’e karesi, mantıksal zihniniz ve sezgisel zihniniz arasında sürtüşme yaratır. Ama saatin kaç olduğunu zaten biliyorsun.

Kova Burcu 29 Haziran 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

İşleri ertelemek için güzel bir gün. Bugün her şeyle başa çıkmak sizin için normalden biraz daha zor. İlişki sorunları çok daha uzun bir süre olmasa da en azından yarına kadar beklemeli.

Kova Burcu 29 Haziran 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Kova, çalışma proje bütçenizde fazla harcama yapmamaya dikkat edin. İkinci para evinizdeki Balık burcunun yaratıcı sektörünüzde İkizler burcundaki Merkür ile kare açı oluşturması sayesinde bugün bunu yapma eğilimi olabilir. Belki yanlış iletişim vardır ve projenizdeki satır öğeleriyle ilgili bazı ayrıntıları kaçırırsınız. Jüpiter de geri harekette, bu da biraz destek getirebilir. Sadece nerede değişiklik yapabileceğinizi arayın, bu kendi kendine çözülecektir.

Rutininizde bir değişiklik olabilir – hafta içi sosyalleşme ve hafta sonu yuvalama.

Kova Burcu 29 Haziran 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Yeteneklerin bugün iyi bir şekilde kullanılmak istiyor, Kova. Yalnızca sizin sahip olduğunuz özel becerilere yaslanın ve onları hayata geçirin. Duygulu Balık ayı, sizi üretken eylemlere katılmaya zorlayarak, kendinizi yaklaşan tüm iş yüklerine uygulamanızı kolaylaştırır. Bu arada, Luna’nın Uranüs ile olan elektrik bağlantısı, ev ve aile cephesinde beklenmedik içgörüler sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.