Kova Burç Yorumları 28 Haziran 2021

Kova burcunun 28 Haziran 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 28 Haziran 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Kova burcunu 28 Haziran 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 28 Haziran 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 28 Haziran 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Razzle, gözlerini kamaştır, Kova. Tek? Hem Mars hem de Venüs, taahhütlü yedinci anlaşmalar, uzlaşma, önemli diğerleri ve bire bir bağlantılarınızda cızırdayarak, sadece sevgilinize yaklaşmak için yeterince cesur hissetmekle kalmaz, aynı zamanda potansiyel talipleri soldan ve sağdan çekersiniz. Bu arada, değer sistemlerinin konfor arayan ikinci evinde ay Jüpiter’in yanında otururken, kesin olan bir şey var: Kendinizi hissediyorsunuz ve bunun iyi bir nedeni var. Unutmayın: Ay ruh halinizi belirler ve Jüpiter dokunduğu her şeyi genişletir. Peki, bu ikisi Venüs’ün yönettiği bu ev aracılığıyla bir araya geldiğinde ne olur sizce? Değerinizin gayet iyi farkındasınız ve diğer herkes de öyle.

Kova Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Duygularınız, hayatı normalden biraz daha zorlaştırıyor, ancak çok fazla terlemeden yolunuza devam edebilmelisiniz. Kendinizi rahatlatmak için bir arkadaşınızla zaman geçirmeniz gerekebilir.

Kova Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Su taşıyıcı, kozmos kendin olman için sana güç veriyor! Bugün benzersiz fikirlerinizi paylaşma konusunda cesaretlendirilmiş hissedebilirsiniz. Bu, şu anda size iyi hizmet edecek! Kova ayı, kendini ifade etmenin beşinci evinde İkizler’deki iletişimsel Merkür ile pozitif bir bağlantı kurarken sizi canlandırıyor. Yaratıcı bir projeyle ilgili olarak kendinizi başkalarıyla önemli toplantılarda bulabilirsiniz. İyi haber şu ki, enerji bunun iyi gitmesi için yeterince açık. Açık sözlü olun ve en büyük etkiyi yaratın.

Hazır olun – bu flört dolu konuşmalar sonunda gerçek bir şeyler katacak.

Kova Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki haftaya ilerlemeyi bekleme, Kova. Pazartesi günkü gökyüzü yavaş ve istikrarlı bir enerji sunuyor, çünkü besleyici ay burcunuzda kalışını bitiriyor. Bugünden en iyi şekilde yararlanmak için enerjinizi bedeninize, sağlığınıza ve ifade edilmemiş duygularınıza gönderin. Daha sonra, ay yaratıcı Balık burcuna geçiş yapar ve hevesli Jüpiter ile birleşerek yeteneklerinize uygulamanız için size taze ilham verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.