Kova Burç Yorumları 1 Temmuz 2021

Kova burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Kova burcunu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Aklınızı söylemekle bir durumda savunmasız olmak arasında fark vardır, Kova. Bekar veya bağlı, durumu tamamen reddetmek yerine, kendinizi ifade etmeniz ve ilişkinizde açıkça iletişim kurmanız önemlidir. Yapabileceğin çok fazla ayrılık var, biliyorsun. Bu arada ay bugün Koç burcuna ve iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizle ilgili merak uyandıran üçüncü evinize girecek. Ama aynı zamanda yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecek. Luna ayrıca ilişki sektörünüzde hem Mars hem de Venüs ile uyum içinde olacak, siz ve tatlınız arasındaki dinamiği canlandıracak ve karamelize edecek. Yine, dürüstlük en iyi politikadır.

Kova Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Bu beklenmedik volkanik patlamalar nihayet sakinleşir yerleşmez, daha yumuşak, daha mutlu bir ilişki içinde olacaksınız. (Yine de biraz şansla, o ateşli, sarsıcı heyecana birazcık tutunacaksınız.)

Kova Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Su taşıyıcı, bugün işinize son derece odaklanmış durumdasınız! Yengeç güneşi iş ve görevle ilgili altıncı evinizde, hayatınızın bu alanını aydınlatıyor. Bunun üzerine, yoğun Koç ayı üçüncü iletişim evinizde ve güneşle zor bir açı oluşturuyor. Başkalarıyla tartışırken de dikkatli olun. Görevlerinize o kadar odaklanmış olabilirsiniz ki, önemli proje bilgilerini iletmeyi unutabilirsiniz. Neyin eksik olduğunu not edin ve doğruluğunu kontrol edin.

Bazı fikirleriniz konusunda biraz katılaştınız mı? Biraz aç.

Kova Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Temmuz’un gelişi, farkındalığınızın ön saflarına bazı stresli hikayeler getiriyor, Kova. Agresif Mars, yönetici gezegeniniz, sınır belirleyen Satürn ile yoğun bir bakış açısına kilitleniyor. Bu rahatsız edici temas, ilişki cephesindeki gerilimi alevlendirir ve diğer insanlarla düşmanca durumları artırabilir. Bu özellik riskli aktiviteleri caydırdığından, sosyal olarak alçakgönüllü olmak ve fiziksel varlığınıza karşı dikkatli olmak kötü bir fikir değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.