Koç Burç Yorumları 30 Haziran 2021

Koç burcunun 30 Haziran 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 30 Haziran 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Koç burcunu 30 Haziran 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 30 Haziran 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 30 Haziran 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 30 Haziran 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 30 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Patronluk yapma, Koç. Duygular yoğundur – özellikle dünyayı ele geçirmek için doğuştan gelen arzunuzu kastediyorsak. Bununla birlikte, bekar veya zaten bağlı olmanıza rağmen, bugünün ay-Neptün kavuşumu, gizli on ikinci kapanış evinizi, hayallerinizi, gizli gündemlerinizi ve perde arkasındaki her şeyi aydınlatacak. Bu, ezici bir şefkat ve empati duygusunu tetikler. Dolayısıyla, ay, onuncu otorite evinizde için için için yanan Plüton’a altmışlık açı yaptığında ne olacağını şimdiden hayal edebilirsiniz, ancak işin zorlaştığı yer burasıdır. Tüm cevaplara sahip olduğunuzu düşünebilirsiniz, ancak kozmos her şeyi net bir şekilde görmenizi ister… en azından bir yargılama çağrısı yapmadan önce.

Koç Burcu 30 Haziran 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Belki çocuklarınız vardır, belki çocukları tanıyorsunuzdur ya da belki de sadece içeride bir çocuksunuzdur, ama bugün en iyisi oyun oynamak ve hayatı fazla ciddiye almamak. Yıllardır yapmadın.

Koç Burcu 30 Haziran 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Koç, eğlenmek de işin bir parçası olabilir. Görevlerinizde neşe buluyorsunuz ve bugün sizin için yeni yaratıcı projeler ortaya çıkabilir. Aslan burcundaki Etkileyici Venüs, kendini ifade etmenin beşinci evinde ve güdümlü Mars ile bağlantı kuruyor. Bu size işiniz için çok fazla güç ve tutku veriyor. Yaratıcı bir beyin fırtınası için zaman ayırmak bugün size çok yardımcı olabilir. Sizin için neler geliştirebileceğini kim bilebilir; bu zamanda değişime açık olun.

Bir kadın varlığı duyguları harekete geçirir – iyi ve kötü. Sağlıklı ve gecikmiş.

Koç Burcu 30 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bugün gerçeğe ulaşmak zor, Koç. Sıradanlıktan kaçmak için can atarken ve benlik duygunuzu yeniden kazanmak için bolca yalnız zamana ihtiyacınız varsa, kendinizi başka bir gün için saklayın. Rüya gibi Balık ayı, gerçeği büken Neptün ile birleşerek gün boyunca uykulu, aralıklı bir pus oluşturur. Daha sonra, Luna, kariyer yörüngenizde neyin derinden değişmesi gerektiğini size göstererek, dönüşümü teşvik eden Pluto ile hizalanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.