Koç Burç Yorumları 25 Haziran 2021

Koç burcunun 25 Haziran 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 25 Haziran 2021 Cuma günü neler bekliyor? Koç burcunu 25 Haziran 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 25 Haziran 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 25 Haziran 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 25 Haziran 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 25 Haziran 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Bir tavır alıyorsun, Aries. Ayrıca, kızgın gezegen yöneticiniz Mars, yaratıcı beşinci aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme evinizde cızırdamaya devam ederken, yalnızca arzularınızla daha uyumlu değilsiniz, aynı zamanda yayıyorsunuz. çok ateşli bir güç, baştan çıkarıcı. Zamanınızı ve enerjinizi neye adadınız? Bunun için harekete geçiyor musunuz? Bugünün otoriter onuncu evinizdeki ay ile istikrar arayan ikinci değer sistemleri evinizdeki özgürlüğü seven Uranüs arasındaki uyumlu üçgen, kendinizi savunmaya ve gücünüzü geri almaya teşvik ediyor. Bu, özellikle size hizmet etmeyen bir romantizme yatırım yapanlarınız için geçerlidir.

Koç Burcu 25 Haziran 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün senin için hiçbir şey yolunda gitmiyor gibi görünüyor, ama pes etme! Birkaç engeli aşmanın ve engebeli arazide gezinmenin sakıncası yoksa, gerçekten harika bir yere varmalısın.

Koç Burcu 25 Haziran 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Koç, gerçek bugün gün ışığına çıkıyor. İllüzyon gezegeni Neptün, gizli onikinci evinizde retroya geçiyor ve kariyer sektörünüzde Oğlak burcundaki dönüştürücü Plüton retrosunun açılarını oluşturacak. Bu süre zarfında Neptün’ün bize verdiği gül renkli gözlükler çıkabiliyor. Bu, işinizle ilgili sevmediğiniz şeyleri halının altına süpürdüyseniz, değiştirebilmeniz için şimdi güçlendirileceği anlamına gelir.

Mali durumu gözden geçirin ve bir veya iki veya üç şey ekleyin (beş kere mi? ikiye bölü mü?).

Koç Burcu 25 Haziran 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bugün defnenize yaslanmayın, Koç. Yetenekli Oğlak ayı, çalışma hayatınızın mevcut durumuna odaklanmanızı sağladığından, hedeflerinizi ilerletmeye ve kariyer cephesinde bir şeyler yapmaya hazırsınız. Luna’nın yenilikçi Uranüs ile destekleyici bağlantısı, yeni fikirleri kanalize etmenize ve bunları kendi yetenek ve becerilerinizle uygulamanıza yardımcı olur – bu yüzden yapabileceklerinizi göstermekten çekinmeyin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.