Koç Burç Yorumları 1 Temmuz 2021

Koç burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Koç burcunu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 1 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Koç, aniden senin yoluna girmesi, gerçek olamayacak kadar iyi olduğu anlamına gelmez. Kabul etmeyi seçerseniz, meydan okumanız muhtemelen bugünün ay-Chiron birleşiminden kaynaklanacaktır. Ama o zaman bile, stres için bir neden yok. Chiron bir süredir burcunuzda ve iyileşiyorsun, bu yüzden acele etme. Daha parlak bir notta, Luna, romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizdeki yolculuklarının ortasında, hem gezegensel yöneticiniz Mars hem de cilveli Venüs ile uyum içinde olacaktır. Tek? Eskiden olduğun kişi ile dönüştüğün kişi arasındaki fark, sonunda tam olarak ne istediğini bilmendir.

Koç Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Son zamanlardaki çabalarınız yakında meyvesini verecek ve rekabetçi beceriniz bugün size meydan okuyacak kadar çılgın herkesin kıskançlığı olacak. Macera söz konusu olduğunda – özellikle romantizmde – geri adım atmayın.

Koç Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Koç, kozmos doğal olarak bağımsız ruhunuzu harekete geçiriyor. Gerici ay, ilk kimlik ve benlik evinizde Koç’taki Chiron ile bir bağlantı kuruyor. İş yerinde otorite figürleriyle çatışabilir ve bu dönemde fikirlerinizi daha yoğun bir şekilde öne sürebilirsiniz. Dikkatli ilerleyin, çünkü önce ara vermek ve dinlemek her zaman iyidir. Sembolünüz gibi tam güçle ilerlemek doğal gelebilir, ancak farklı bir yaklaşım benimsemek en iyisidir.

Enerji seviyen yükseldi ve düşen bir arkadaşına yardım edeceksin. İyi iş!

Koç Burcu 1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bir Koç olarak, hareket halinde olmak için doğal bir içgüdüyle doğarsınız. Bu dürtü bugün engellenmiş hissedilebilir, bu nedenle gerekirse frenleri pompalamaya hazırlanın. Yönetici gezegeniniz, kendi kendini motive eden Mars, sınırlayıcı Satürn ile rahatsız edici bir karşıtlığa kilitleniyor. Bu yön, özellikle uzun vadeli hedefleriniz etrafında, büyüme sancıları ve beklenmedik engellerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Devam etmeden önce bir vuruş yapın ve neyin yeniden yapılandırılması gerektiğini yeniden değerlendirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.