İkizler Burç Yorumları 28 Haziran 2021

İkizler burcunun 28 Haziran 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 28 Haziran 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? İkizler burcunu 28 Haziran 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 28 Haziran 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 28 Haziran 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Hem Mars hem de Venüs iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizden oluşan üçüncü evinizden geçerken, baştan çıkarma tarzınızın neden bu kadar gösterişli olduğuna şaşmamalı. Cesur ve özür dilemeyen, sizin olanı elde etmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyeceksiniz – bu, inisiyatif almak anlamına gelse bile, İkizler. Bugünün ayı, dünyadaki onuncu otorite, prestij ve itibar eviniz aracılığıyla Balık burcuna kayacak ve dikkatinizi genel kişiliğinizi ve otorite duygunuzu çevreleyen temalara getirecek. Luna ayrıca ilişki sektörünüzün hükümdarı olan Jüpiter ile güçlerini birleştirecek ve size umut, iyimserlik ve şefkat bahşeder. Verme düşüncesi sizi tahrik eder ama büyük resmi gözden kaçırmayın.

İkizler Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Yapılacaklar listeniz kontrolden çıkabilir, özellikle de her şey kafanızdaysa! Atın ve iyiliğiniz veya yaratıcı kişiliğiniz için hayati önem taşıyan şeylere odaklanarak yeni bir tane yazın.

İkizler Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

İkizler, bu, bugünkü işiniz için güçlü bir enerji portalıdır. Kova ayı, dokuzuncu yüksek perspektif evinizde ve gezegensel yöneticiniz Merkür ile İkizler’de destekleyici bir bağlantı kuruyor. Her iki gezegen de hava enerjisindedir, yani bu aslında doğal iletişim süper güçlerinizi güçlendiriyor. Bunu, topluluk önünde konuşmayı, sosyal medyada yeni bir şey başlatmayı veya önemli toplantılar düzenlemeyi planlamak için bir zaman olarak kullanın.

Fikrinizi satmaya gerek yok, olduğu gibi mükemmel. Kendinizi küçümsemeyin.

İkizler Burcu 28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

İkizler olarak, hayatı sonsuza kadar merak ediyorsunuz. Ay, ilerleyen Kova burcunda dolaşırken, bugün dünyaya açık fikirli yaklaşıma kendinizi bırakın. Eğitim girişimlerine girmek veya rutini bozan bir macera aramak için ideal bir zaman. Daha sonra, ay duygulu Balık burcuna dalar ve fırsat getiren Jüpiter ile birleşerek tatlı koşulları kariyer cephesine çeker.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.