Günlük İş Burç Yorumları 7 Haziran 2021

7 Haziran Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 7 Haziran Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
7 Haziran 2021 Pazartesi Koç Burcu Yorumları

Sevgili Koç, bugün evren senin paraya odaklandığını görüyor. Boğa ayı, ikinci kazanılan gelir evinizde yüceltilir ve Boğa’daki Uranüs ile güçlü bir bağlantı kurar. Bu aynı zamanda gelecek dileklerinizin onbirinci evinde Kova burcunda geri giden Satürn’ü aktive ediyor. Bu ani değişiklik aslında uzun vadede lehinize çalışabilir. Herhangi bir yeni finansal anlaşma imzalamadığınızdan emin olun, ancak bir yeniden müzakere veya yeniden başvuru varsa, bu idealdir.


Boğa Burcu
7 Haziran 2021 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları

Boğa, bugün profesyonel yaşamınızda kendinizi daha güçlü ve daha isyankar hissedeceksiniz. Rahat Boğa ayı, kariyerle ilgili onuncu evinizde geri giden Satürn ile elektriksel bir açı oluşturuyor. Bu, güçlendirici bir yön gibi görünse de, şu anda otorite figürleriyle biraz gerginlik yaşayabilirsiniz. Gerginlik içinde, fikrinize bağlı kalın ama aynı zamanda nefes almak ve dinlemek için zaman ayırın. Bu enerjiye ek olarak, iletişim gezegeni Merkür geri gidiyor ve kafa karışıklığı getiriyor. İş VIP’leriyle önemli konuşmaları başka bir güne bırakmak en iyisidir.


İkizler Burcu
7 Haziran 2021 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları

Sevgili İkizler, bugün dikkatli olmanız ve iş dünyanızda dikkatli bir şekilde gezinmeniz önemlidir. Söyledikleriniz başkalarıyla biraz gerginlik yaratabilirken iletişimsizlik ve gecikmeler meydana gelebilir. Yapabiliyorsanız, e-postaları, sosyal medyayı ve önemli iletişimleri dikkatlice tekrar okuyun. İletişim gezegeni Merkür geri harekette ve bu aynı zamanda sizin gezegen yöneticiniz! Merkür ayrıca kariyerle ilgili onuncu evinizde Neptün Balık burcundayken zorlu bir açı oluşturuyor.


Yengeç Burcu
7 Haziran 2021 Pazartesi Yengeç Burcu Yorumları

Kanser, bağlantılarınız bugün sizin için gelebilir ve profesyonel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Yüce Boğa ayı, ağ oluşturma ve Yengeç burcundaki Venüs ile pozitif bir bağlantı kurma ile ilgili onbirinci evinizdedir. Ay sizin gezegeninizin yöneticisidir ve birinci sınıf bir konumdadır, bu da bunu tanıdıklarınıza güvenmeniz için uygun bir zaman haline getirir. Eski meslektaşlarınızla yeniden bağlantı kurmak için zamanınız varsa, bunu yapmak akıllıca olacaktır. Çalışmanızı olumlu bir şekilde artırmanıza yardımcı olabilir.


Aslan Burcu
7 Haziran 2021 Pazartesi Aslan Burcu Yorumları

Aslan, profesyonel ilişkilerinde ve kariyerinde bazı ani değişikliklere hazırlan. Belki de yakın geçmişte bu alanda karmik dersler gelişmiştir ve sonuç olarak, ayrılmaz bir iş ilişkisini terk ettiniz veya değiştirdiniz. Şimdi daha fazla değişimi deneyimleyebileceğiniz zaman – ama bu kişisel bakımın yararına. Fazla çalışmak veya ilerlemek için kendinizi zorlamak şu anda bir öncelik değil… sizin için doğru yolu seçmek.


Başak Burcu
7 Haziran 2021 Pazartesi Başak Burcu Yorumları

Sevgili Başak, günlük işlerinizi gözden geçirme ve revize etme ihtiyacı sizin için gelişebilir. Bu aslında bunu yapmak için ideal bir zaman! Gezegen yöneticiniz Merkür, kariyerle ilgili onuncu evinizde İkizler burcunda geri harekette ve işbirliği sektörünüzde Balık burcundaki puslu Neptün ile gergin bir ilişki kuruyor. Yakın çalıştığınız bir iş ortağı veya iş arkadaşınızdan bazı hatalar bulabilirsiniz. Üzülmeye gerek yok; her düzenlemeyi geldiği gibi alın. Ayrıntılarda en yeteneklisin!


Terazi Burcu
7 Haziran 2021 Pazartesi Terazi Burcu Yorumları

Gezegen yöneticiniz Terazi Venüs, şu anda kariyerinize şans ve kolaylık getiriyor. Bu hayırlı bir geçiş olsa da, bununla ilgili bir miktar gerginlik olabilir. Bunun nedeni, iş ortaklıklarıyla ilgili yedinci evinizde Venüs’ün Koç’taki Kayron ile gerilim yaratmasıdır. Güç mücadelelerini teşvik edebilecek bakış açılarına tamamen katılmayabilirsiniz. Sonuç olarak, kiminle çalışmak istediğiniz konusunda yeni bir sonuca varabilirsiniz. Gerçekleri dinleyin ve muhakeme pratiği yapın. Sonunda, sizin için neyin doğru olduğuna karar vermek önemlidir.


Akrep Burcu
7 Haziran 2021 Pazartesi Akrep Burcu Yorumları

Akrep, iş ilişkileriniz şu anda enerjik spot ışığı altında. Zodyakın güçlü bir liderisiniz ve sonuç olarak başkaları fikrinizi değiştirmeye çalıştığında bu sizin için işinizi zorlaştırabilir. Boğa ayı, iş ortaklarınızın yedinci evinde isyankar Uranüs’ü harekete geçiriyor. Meslektaşlarınız sesinizi bastırıyorsa veya sunduklarınızı küçümsüyorsa, bugünün kozmik enerjisi sizi ayrılmaya zorlayabilir. Mümkünse, ani kararlar vermeden önce durum üzerinde düşünmek için bağımsız olarak çalışın.


Yay Burcu
7 Haziran 2021 Pazartesi Yay Burcu Yorumları

Bu sizin için yoğun bir iş günü ve projelerle ilgili hayal kırıklığı ortaya çıkabilir, Yay. Çalışma programınızdaki ani değişimler, zaman çizelgelerini geri alabilir veya bütçeleri artırabilir. Bunun nedeni, altıncı çalışma evinizdeki Boğa ayının kararsız Uranüs ile bağlantı kurmasıdır. Bu zamanı idare etmenin anahtarı, karışıklık dalgalarına binmektir! Sabırlı olun ve evrenin kıvrımları çözmesine izin verin.


Oğlak Burcu
7 Haziran 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak burcu, şu anda iş ilişkileriniz ve diğer meslektaşlarınızla nasıl ilişki kurduğunuz konusunda bir şans ve büyüme dönemidir. Huzurlu ve uyumlu Venüs Yengeç burcunda hayatınızın bu alanını etkiliyor – gerilim getiren zorlu Mars’ın etkilerini yumuşatıyor. Başkalarıyla nasıl etkileşim kurduğumuz, işin önemli bir parçasıdır. Altıncı iş evinizdeki tüm kafa karıştırıcı enerjiyle, diğerlerini başarılı bir şekilde yönlendirmek için bu Venüs geçişinin gücünü kullanın.


Kova Burcu
7 Haziran 2021 Pazartesi Kova Burcu Yorumları

Kova, bugün yaratıcılığınız yüksek ve fikirler veya düşünceler sizi tekrar ziyaret ediyor olabilir. Bunun nedeni iletişim gezegeni Merkür’ün kendini ifade etme ve yaratıcılıkla ilgili beşinci evinizde gerilemesidir. Merkür ayrıca, ikinci kazanılan gelir evinizde Balık’ta Neptün ile zor bir açı oluşturuyor. Ayrıntıları gözden geçirmeye ve geçmişten özellikler eklemeye teşvik edilmiş hissedebilirsiniz. Bu fikirler müşteriler ve ortak çalışanlar için ilginç olabilir.


Balık Burcu
7 Haziran 2021 Pazartesi Balık Burcu Yorumları

Sevgili Balıklar, Merkür gerilemesi nedeniyle son zamanlarda iletişim gergindi. Bugün kafa karışıklığına güzel bir mola olabilir, bu yüzden akıllıca kullanın! Bunun nedeni, beşinci kendini ifade evinizdeki Yengeç burcundaki uyum gezegeni Venüs’ün Balık burcundaki şanslı Jüpiter ile hayırlı bir bağlantı kurmasıdır. Yaratıcılığınızı benimsemek ve başkalarının bunu işiniz aracılığıyla görmesine izin vermek için mükemmel bir zaman. Normal günlük rutininizden çıkın ve işleri sallayın. Bugün yeni bir ilham gelebilir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.