Günlük İş Burç Yorumları 4 Haziran 2021

4 Haziran Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 4 Haziran Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
4 Haziran 2021 Cuma Koç Burcu Yorumları

Ram, evren seni ileri atılmaya zorluyor ama yine de dikkatli davranmak önemli. Bugün kendinizi duygusal hissedebilir ve iş yerinde otorite figürleriyle zorlu bir konuşma yapabilirsiniz. Ateşli Koç ayı, Koç burcundaki yaralı Chiron’u harekete geçiriyor. Bu, profesyonel olarak yaşadığınız bazı zorlukları daha da kötüleştirebilir. Bu, kendinizi güçlendirmeniz ve güveninizi kazanmanız için bir andır. Bu alanda yakın geçmişte ne gibi dersler çıkardınız? Bunu uygulamaya başlayın.


Boğa Burcu
4 Haziran 2021 Cuma Boğa Burcu Yorumları

Boğa burcu, bugün rahatsız hissedebilirsin ve iş yerinde bütçeni çevrelemekle ilgili bazı kafa karışıklıkları da olabilir. Derin nefes almak ve sabırlı olmak önemlidir. Sabırsız Koç ayı, bir süredir gizli on ikinci evinizde olan Koç burcundaki Chiron’u alevlendiriyor. Bu enerjinin yanı sıra, İkizler’deki Merkür gerilemesi kazandığınız gelirin kafasını karıştırıyor. Bütçenizi fazla harcama veya fazla tahmin etme eğilimi ortaya çıkabilir. Aksiliklerden kaçınmak için bugün her seferinde bir dakika ayırmayı unutmayın.


İkizler Burcu
4 Haziran 2021 Cuma İkizler Burcu Yorumları

Sevgili İkizler, bugün sosyal medyada işe koyduğunuz şeyler konusunda dikkatli olmanız veya bağlantılarınızla görüşmeniz tavsiye edilir. Enerji son derece aldatıcıdır ve açıklamak istemediğiniz bilgiler yanlış kulaklara girebilir. Bu profesyonel kafa karışıklığı, Kariyer sektörünüzde Balık burcunda Neptün ile bir kare oluşturan Gemini’de geri giden Merkür tarafından ortaya çıkıyor. Emin değilseniz, bu enerji temizlenene kadar onu kendinize saklamanız en iyisidir.


Yengeç Burcu
4 Haziran 2021 Cuma Yengeç Burcu Yorumları

Doğal liderlik becerilerin ortaya çıkmayı bekliyor, Yengeç. Koç ayının ateşli gücünü kariyerinizin onuncu evinizde hissedebilirsiniz, geriye Oğlak burcundaki Pluto ile gergin bir görünüm oluşturursunuz. Bu, önemli bir iş ilişkisi ile zor bir konuşma veya tartışma getirebilir. Alınacak kararlar var ama en iyisi şimdi hiçbir şeye atlamamaktır. Bunun yerine durumu değerlendirin ve duygularınızı kontrol edin. Tatmin olmuş hissediyor musun? Bu sizin için anlamlı olan bir iş işbirliği mi? Buna göre karar verin.


Aslan Burcu
4 Haziran 2021 Cuma Aslan Burcu Yorumları

Şu anda uluslararası meseleler, halka açık konuşmak veya bilginizi paylaşmak sizin için gerçekleşebilir sevgili Leo. Pratik yapmak için dikkatli olun, acele etmeyin ve önceden başka biriyle bunu netleştirin. İletişim şu anda en iyisi değil ve işiniz yanlış yorumlanabilir. Yapabiliyorsanız, önemli görüşmeleri veya tartışmaları daha sonraki bir tarihte planlamak idealdir. Yapamıyorsanız, daha az kışkırtıcı konular seçin. Mevcut gezegensel etki, daha geniş ölçekli dokuzuncu evinizde Koç ayı ve Chiron ile yanıyor.


Başak Burcu
4 Haziran 2021 Cuma Başak Burcu Yorumları

Kişisel gücün gündemde Başak. Borçla, sınırlı mali kaynaklarla veya zorlu bir mahkeme davasıyla ilgileniyor olabilirsiniz. Şimdi evren bu meselelere bir miktar çözüm getiriyor. Ayrıca, işinizi ve finansal büyümenizi olumlu yönde etkileyebilecek kariyer değişiklikleri yaşıyorsunuz. Koç ayı, finansal sekizinci evinizde Chiron ile yoğun bir bağlantı kuruyor, ancak endişelenmeyin, bu geçici bir aşama. Ay hayatınızın bu alanında hareketini tamamladığında her şey kendi kendine çözülecektir.


Terazi Burcu
4 Haziran 2021 Cuma Terazi Burcu Yorumları

Terazi, bugün doğal süper gücünüz olan barış, uyum ve denge ile bağlantı kurun. Önemli bir iş ortağına veya meslektaşınıza tepki gösterme eğiliminde olabilirsiniz. Bu, daha büyük kişi olmanız ve onu çözmeniz için yeniden su yüzüne çıkan eski bir sorun olabilir. Reaktif Koç ayı, iş işbirliği sektörünüzde Koç burcundaki Chiron ile aktive edici bir bağlantı oluşturuyor. Diğer tarafı dinlemek ve yanıt vermeden önce beklemek, bu sisli enerjide gezinmek için iyi stratejilerdir. Hafifçe bas.


Akrep Burcu
4 Haziran 2021 Cuma Akrep Burcu Yorumları

İletişiminizi çevreleyen dersler yavaşlamış olabilir, ancak bugün evren çalışma sektörünüzde parlıyor sevgili Akrep. Stres yapmayın, bu hızlı bir geçiş; ancak dikkatli olmazsanız iş gününüzde hayal kırıklığı yaratabilir. Yoğun Koç ayı, altıncı iş evinizde ve Chiron ile bir kavuşum oluşturuyor. Bu, meslektaşlarınızla veya sizinle çalışanlarla zor konuşmalara neden olabilecek güçlü bir özelliktir. Dramaya kapılmamak için kendinize izin verin ve iğnenizi başka bir güne saklayın.


Yay Burcu
4 Haziran 2021 Cuma Yay Burcu Yorumları

Sevgili Yay, parçası olduğunuz bir yatırım veya uzun vadeli çalışma projesi söz konusu olduğunda yolda bir engel olabilir. Belki de harcama konusunda biraz kafa karışıklığı var ya da finansal olarak daha fazla olacağını düşündünüz. Endişelenmeyin, evren sadece dikkatinize geliştirilebilecek şeyleri getiriyor. Koç ayı, beşinci yaratıcılık evinizde ve borç sektörünüzde Yengeç burcunda Venüs ile zorlu bir yön oluşturuyor. Hafifçe yürüyün ve bakiyenizi yeniden kontrol edin.


Oğlak Burcu
4 Haziran 2021 Cuma Oğlak Burcu Yorumları

Güç mücadeleleri gelişebilir ve eski dersler işte yeniden su yüzüne çıkabilir Oğlak. Bu, sizinle uzun vadeli bir işveren veya iş ilişkisi arasında olabilir. Yengeç burcundaki aksiyon gezegeni Mars, işbirlikçi yedinci evinizde ve ilk benliğinizdeki Oğlak burcunda geri giden Pluto’nun karşısındadır. İhtiyaç duyduklarını ifade etmelerine ve bugün uyum sağlamaya çalışmalarına izin vermek buna değer olabilir. Venüs de Yengeç burcundadır, bu nedenle bu, onların ihtiyaçlarına da sempati duyarak bu ilişkide kolayca ilerlemenize yardımcı olabilir.


Kova Burcu
4 Haziran 2021 Cuma Kova Burcu Yorumları

Kova, iletişiminiz bugün özellikle günlük iş hayatınızda ateşli bir tonla gelebilir. Programınızın dolduğunu hissedebilirsiniz ve bu oldukça zor olabilir. Şu anda görevlerle kendinizi bunaltmamaya dikkat edin, çünkü bu yanlışlıklara neden olabilir. Bunun yerine, bugün neler yapabileceğinizi ve başka bir güne neyin daha iyi kalacağını net bir şekilde anlatın. Organize bir strateji, bütçe ve projenizin tüm hareketli parçalarının birlikte sinerjik bir şekilde çalışmasını sağlayacak bir yol oluşturun.


Balık Burcu
4 Haziran 2021 Cuma Balık Burcu Yorumları

Mali meseleler ve kazandığın gelir bugün enerjik bir gündemde, Balık. Bunun nedeni Koç ayı ikinci evinizde Chiron ile bağlantı kurmasıdır. Bu, işyerinde kendi değerinizi ve öz değerinizi iddia etmediğiniz yolları ortaya çıkarabilir. Belki de müşteri oranınızı, maaşınızı tartışmalı veya mevcut mali durumunuzu yeniden müzakere etmelisiniz. Evren, hak ettiğiniz şeyi geri almanız için sizi güçlendiriyor. Bunu yapabilirsin, Balık.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.