Günlük İş Burç Yorumları 29 Haziran 2021

29 Haziran Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Salı günü için 29 Haziran Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
29 Haziran 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

Koç, bu iş fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak için bir gün. Balık ayı, gizli onikinci evinizde geri giden Balık burcundaki geniş Jüpiter ile bir bağlantı kuruyor. İş yerinde sessizce üzerinde çalıştığınız fikirleri tartışmaktan etkilenmiş hissedebilirsiniz. İyi haber şu ki, müşteriler veya VIP’ler buna açık olabilir. Ay ayrıca kariyer evinizde geri giden Plüton ile uyumlu bir bağlantı kuruyor. Çok çalıştınız ve şimdi ödülleri toplayabilirsiniz.


Boğa Burcu
29 Haziran 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

Sevgili Boğa, bugün kozmostan bir doz şans hissedebilirsiniz. Sizi gelecekteki hedeflerinize daha fazla yönlendiren bir fırsat gelebilir. Balık ayı, umut ve hayallerle dolu onbirinci evinizde Balık burcunda geri giden geniş Jüpiter’i harekete geçiriyor. Bu gezegensel uyum aynı zamanda fikirlerinizi desteklemeye yardımcı olabilecek etkili insanları da getiriyor. Çevrimiçi bir şey başlatmak veya önemli bir konuyu sosyal medyada tartışmak için harika bir gün. Kimin izlediğini asla bilemezsin.


İkizler Burcu
29 Haziran 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

Kariyer altını bugün sizin için olabilir, İkizler. Olumlu değişimlere ve büyümeye açık olun! Balık burcundaki ay, kariyerinizin onuncu evinde, geri giden Balık burcundaki şanslı Jüpiter ile pozitif bir bağlantı kuruyor. İşinizle ilgili olarak çok fazla kişisel gelişim ve içsel değişiklikler yaşadınız. Şimdi, evren size ileriye doğru olumlu bir yol getiriyor. Avantajlardan yararlanın ve bugün işinizde elinizden gelenin en iyisini yapın. Diğerleri fark edecek ve size yardım edecek!


Yengeç Burcu
29 Haziran 2021 Salı Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç, duygular bugün yüksek olabilir, bu nedenle sınırlarınızı onurlandırmak önemlidir. Sosyal medyada bir mesajı yanlış iletebilir veya iş arkadaşlarınızı yanlış yola sokabilecek bir düşünceyi paylaşabilirsiniz. Bu enerjiyi incelikle yönlendirmeye özen gösterin. Duygusal Balık ayı, daha geniş mesajların bulunduğu dokuzuncu evinizde ve Merkür İkizler’de zorlu bir açı oluşturuyor. Bazen belirli bilgiler doğru zamana kadar gizli kalmalıdır. Önemli toplantılar ve konuşmalar yapmak için başka bir güne kadar bekleyin.


Aslan Burcu
29 Haziran 2021 Salı Aslan Burcu Yorumları

İşinizde olumlu değişimler bugün gelişebilir, Leo. İşiniz için çok çaba harcadınız ve şimdi bunun karşılığını alabileceğiniz bir zaman. Balık burcu, büyüme gezegeni Jüpiter retrosu ile diğerlerinin parasının sekizinci evinde. Ay ve Oğlak burcundaki geri giden Plüton arasında da bu finansal hasadı gösteren olumlu bir aktivasyon var. Bu, yatırımcılar şeklinde veya bir kredi yoluyla bir miktar para şeklinde gelebilir. Bu yeni keşfedilen genişlemeden en iyi şekilde yararlanın.


Başak Burcu
29 Haziran 2021 Salı Başak Burcu Yorumları

Sevgili Başak, bir müşteri veya uzun süreli bir iş ilişkisi ile gerginlik ortaya çıkabilir. Bunun tezahür etmesinin başka bir yolu, bir işverenden veya mevcut işinizden ayrılmak. Bunun nedeni, yedinci işbirliği evinizdeki Balık ayının, kariyer sektörünüzde İkizler’de Merkür ile zor bir açı oluşturmasıdır. Bu sarsıcı olsa da, özellikle Jüpiter Balık retrosunda olduğu için bu enerjiyi etkilediği için daha iyiye doğru bir değişiklik. Jüpiter büyümeyi ve genişlemeyi temsil eder ve bu, bunu deneyimleyebileceğiniz bir zamandır.


Terazi Burcu
29 Haziran 2021 Salı Terazi Burcu Yorumları

İş, bugün sizin için önemli bir odak noktası, Terazi. Balık burcu, altıncı iş evinizdedir ve kariyerinizin onuncu evinizdeki Yengeç güneşi ile uyumlu bir açı oluşturur. Bu, yaşamın bu alanında size enerji verebilecek sinerjik bir bağlantıdır. Bu zamanın anahtarı, gezinmek için Yengeç ve Balık’ın duygusal enerjisine dokunmaktır. Bu bir hava işareti olarak sizin için çok doğal görünmese de, iş kararları verirken duygularınızı kontrol etmek için zaman ayırmak idealdir.


Akrep Burcu
29 Haziran 2021 Salı Akrep Burcu Yorumları

Akrep, yaratıcı bir projeyi çevreleyen yeni anlaşmalar veya sözleşmeler bugün gelişebilir. Balık burcu, yaratıcılıkla ilgili beşinci evinizde, paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci evinizde İkizler’deki Merkür ile dönüştürücü bir bağlantı oluşturuyor. Belki bu bir iş fikrine yatırım yapmak içindir ya da sonunda yaratıcı çabalarınızdan finansal ödül alabilirsiniz. Bu bağlantı değişim getirir, ancak genişlemedir. Şanslı Jüpiter Balık retrosunda, kendini ifade etmenin beşinci evinde.


Yay Burcu
29 Haziran 2021 Salı Yay Burcu Yorumları

Archer, bugün bir rahatlama hissetmeyi bekleyin. Bir gün izin almak, tatil yapmak veya sadece hayatın tadını çıkarmak için iyi bir zaman. Aslan burcundaki Venüs gezegeni, yüksek öğrenim ve bilgelikle ilgili dokuzuncu evinizdedir ve sizi ufkunuzu genişletmeye teşvik eder. Evden veya sürekli olarak tek bir yerde çalışıyorsanız, bu, farklı bir ortam aramanızı etkileyebilecek bir zamandır. Bu geçiş, yaratıcılığınızı ateşlemenize yardımcı olabilir – özellikle de Mars Aslan’da yakınken.


Oğlak Burcu
29 Haziran 2021 Salı Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, bir iş projesindeki ani değişimler bugün can sıkıcı gelebilir. Bu, yatırımcıların veya müşterilerin istediklerine karşı değeri veya bütçeyi çevreleyen olabilir. Boğa burcundaki Düzensiz Uranüs, yaratıcılıkla ilgili beşinci evinizde, Aslan burcundaki Mars ile zorlu bir bağlantı kuruyor. Değerlerinize bağlı kalın ve vizyonunuzu ifade edin. Diğerleri geri adım atabilir, ancak nihayetinde üçüncü iletişim evinizdeki Balık burcundaki ay olumlu bir şekilde ve sizin lehinize yerleştirilir. Bir düşünün, eğer ayarlamalar yapacak olsaydınız, nelerden taviz verebilirsiniz? Her iki ihtiyacı da dengeleyin.


Kova Burcu
29 Haziran 2021 Salı Kova Burcu Yorumları

Kova, çalışma proje bütçenizde fazla harcama yapmamaya dikkat edin. İkinci para evinizdeki Balık burcunun yaratıcı sektörünüzde İkizler burcundaki Merkür ile kare açı oluşturması sayesinde bugün bunu yapma eğilimi olabilir. Belki yanlış iletişim vardır ve projenizdeki satır öğeleriyle ilgili bazı ayrıntıları kaçırırsınız. Jüpiter de geri harekette, bu da biraz destek getirebilir. Sadece nerede değişiklik yapabileceğinizi arayın, bu kendi kendine çözülecektir.


Balık Burcu
29 Haziran 2021 Salı Balık Burcu Yorumları

Bugün işyerinde gezinmeye zaman ayırın, Balık. İletişim gergin hissedebilir ve amacınızı başkalarına iletmek zor olabilir. Daha yalnız görevler üzerinde çalışmak veya yaratıcı yönünüzü kullanmak bile sizin için daha tatmin edici olabilir. Benliğinizin ilk evinde Balık ayı ile iletişimsizlik bulabilir, İkizler’de iletişimsel Merkür ile bağlantı kurarak duyguları harekete geçirebilirsiniz. Tepki vermeden önce fikirlerinizi sıralamak ve strateji oluşturmak için zaman ayırın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.